Microsoft SwiftKey, iOS’a geri döndü!

Microsoft, SwiftKey çalışanımız uzun süredir iOS için güncellenmiyordu. Firma, en son Ekim çıkışlarını çalıştırma uygulamasını App Store üzerinden kaldırdı. SwiftKey uygulaması sayesinde yoğun talep, iOS’a geri döndü ancak uygulama iOS kullanıcılarını memnun etmeyecek bir sorun var. Peki Microsoft SwiftKey özellikleri nedir ve ne işe yarar? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

SwiftKey, şu andan itibaren indirilebilir!

Microsoft yetkilisi, Twitter hesabından paylaşımla Microsoft SwiftKey’in yoğun talep nedeniyle iOS’a geri döndüğünü açıkladı. Uygulama, Android kullanıcıları tarafından oldukça tercih ediliyor ve seviliyor. Ancak şirket, yaklaşık bir yıldır Android için içerdiği dosyaları iOS için yapmıyordu.

iOS için almayan SwiftKey’i tutması uzun süre güncelleme almaması gönderilmesi konusunda sürpriz yaratmadı. Ancak gelen taleplerden dolayı şirket, uygulamayı iOS’a yeniden getirdi.

Microsoft Teams'e işitme engelli kullanıcılar için yeni özellik!

Microsoft Teams’e işitme engelli kullanıcılar için yeni özellik!

Microsoft, işitme engeli olan kullanıcılar için büyük bir eksikliği kapatıyor ve Teams’e İşaret Dili Görünümü adlı bir özellik ekliyor.

Öte yandan Apple Store üzerinden kaldırılan Microsoft SwiftKey, daha genel olarak indirilen iOS kullanıcıları tarafından hala kullanılabiliyordu. Ek olarak ise Apple Store için yeniden gelen SwiftKey’in hala güncellenmemiş sürümü indiriliyor.

Microsoft SwiftKey özellikleri

Microsoft SwiftKey uygulaması klavye üzerinde daha hızlı yazı yazmayı sağlamak için kullanıcılar yazı stilini öğrenen bir uygulamadır. Kullanıcının kendine yazı biçimini saklamak yazı yazmak adına, emoji ve GIF gibi eklentileri kullanarak kişiselleştirilmiş klavye imkanı sunar.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne bırakıyorlar? SwiftKey kullanıyorsunuz ve uygulamadan memnun kalmıyor musunuz? Görüşlerinizi Yorumlarınızda belirtebilirsiniz.

Leave a Comment