Müdür vekili, engelli kız öğrenciyi taciz iddiası! Fethiye tatili kâbusa döndü

oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2022 16:38

Burdur’da engelli eğitimin bir okul Muğla’da öğrenciler tarafından okul içinde öğrenci öğrenciyi gözden kaçırılmakta olan öğrencilerden vekili MA, hakkında bilgi alınmaktadır. İfadesinin ardından serbest bırakılan MA valilik tarafından görevden uzaklaştırma yapılmak için, soruşturma başlatıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Burdur’un Gölhisar ilçesinde engelli öğrenciler eğitim amaçlı bir eğitim okulları tarafından 18 engelli öğrenci, 4 öğretmen ve 2 idarecininyle 22 Eylül’de Muğla’nın Fethiye ilçesine günübirlik gezi düzenlendi.

Gezi sırasında okul müdür vekili MA’nın bir kız öğrenciyi taciz ettiği iddia ediliyor. Tekne gezisinde öne sürülen olayını görenlerin ihbarı üzerine MA jandarma tarafından gözaltına alındı. MA, jandarmadaki teslim olmaktan vazgeçildi.

MA, Bur Valiliği 657 tarafından numaralandırılmış Devlet Memurları Kanunu’nun 137’nci sınıfından alışverişten uzaklaştırıldı. Valilikten site yönetimi tarafından düzenlenen, “Gölhisar Özel Eğitim Okulu; 18 öğrenci 4 öğretmen ve 2 22.09.2022 günübirlik gezi düzenlemiştir.

Gezi’de piyasaya sürülmekte olan olayla ilgili olarak Muğla ilinde işlem yapılmakta olup, Özel Eğitim Okulu Müdür Vekili MA 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 137’nci bölümünden başlatılmış, hakkında soruşturma yapılmıştır” denildi.

Müdür vekili, engelli kız öğrenciyi taciz iddiası Fethiye tatili kâbusa döndü

FOTOĞRAF ÇEKİP, İHBAR ETMİŞLER

class=”medyanet-inline-adv”>

Burdur’da öğrenci eğitiminde bir okul Muğla Fethiye’de okuldaki gidiş nedeniyle 13 öğrenci öğrencisini gözden kaçırmasıyla alınan, jandarmadaki gözetimdeki okul vekili’yı ihbar edenlerin, okuldan uzaklaştırılan okul vekili’yı ihbar edenlerin, delil olarak okuldan kaçırılan okul vekili haber verenlerin onun da fotoğraf çektikleri ortaya çıktı. Fotoğrafta müdür vekili MA’nın kız sınıfının görünümü gözlendi.

.

Leave a Comment