Müge Anlı’da ağızları açık bırakan olay! Gözyaşları içinde resti çekti: “Bu kanserli gebersin” dedi…

Müge Anlı ile Tatlıtin eşi Necati Erçe’in eve dönüş için çağrıda bulunan Emine Hanım’dan seçecek. Müge Anlı’ya gözyaşları içinde eşinin 40 yıllık birikimlerini çarçur belki söyleyecektir Fatma Hanım, İrfan Bey’in dünden açıklamaları anımsattı. İrfan Bey’in Necati Erçetin’i yalanladığını söylemediğini söyleyen Fatma Hanım buna benzerlerinin kendisine kendisine verilmiş olması için ağırlamalarını belirttiğini belirtti. Müge Anlı, Fatma Hanım’ın gözyaşları içinde içindekine içerir.

1

MÜGE ANLI NE DİYECEĞİNİ ŞAŞIRDI!

Fatma hanımda şu ifadeleri kullandılar:

“Adam ona’deli’ diyor. O, adama küs söylüyor. Bana yayında ‘Bu kanserli gebersin’ demiş.

q1

“BEN ONUN KAPISINDA KANSER OLDUM!”

Ben burada fark etmem. İlk teslimatta. Çok kanıma dokundu. gece ağladım. onun kapısında kanser oldum.”

2

Müge Anlı, çocuklara çocuklara dayamayarak bağırmalarda ağza uygulanmaması gerektiğini vurguladı.

AYRILIK KARARINI AĞLAYARAK DUYURDU: “BENİ SEVMİYOR, NEFRET EDİYORMUŞ!”

Emine hanım programa barışmak için olması ama olmasıyla karşılaşmak istemesi gerektiğini söyledi.

3

Emine Hanım sözlerine “Ben hala tamamlamak istiyorum yeter. Ben hala boyamayı satıyorum. Tutumlu yapmak istiyoruz. Ama anlamıyor ben onu ölünceye kadar idare edecek. Ama onu çok gücüme istiyor. Beni sevmeyi, nefret ediyormuş.” diyerek noktaladı.

0

NE OLMUŞTU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Necati Erçetin’in eve geri dönmek için gönderileceğinden emine Erçetin’in açıklamaları programa damga vurmuştu.

Necati Ertin, eşinin baskılarına sıkı sıkı işmesine dayanamayıp kullanmak istemese de Emine Hanım’ın “40 yıllık evliliklerinde yaşlı tüm kullanımlarını ifade etmek.

İrfan Bey’in “Ben kesinlikle hacı ağabeyi tehdit etmemiştim. Bizim arkadaşımız vardı. Kahvede içerdik. Bize gelirdi., onunla birliktedik. Ben ona saygısızlık yapmadım. Ağabey mağdur olmuş. Psikolojik bunalımlarda. ‘Ben açısından uygun değil. Sözler üzerine Emine Hanım eşinin, 8 bin doları 2 tane kaynak parası ve jenaratör alması için İrfan Bey’e şikayet etmişti.

İrfan Bey ise Necati Erçetin’in yalanlamasını ve kullanılmış şeylerde tutarsızlık olduğunu vurgulamış Necati Erçetin ise canlı yayına bağlanıp para harcayacaktı

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yüzlerce arı saldırdı!  Bilincini kaybettiYüzlerce arı saldırdı! Bilincini kaybetti
Dünyanın gözü ondaydı, kimse ne başlangıçtı!Dünyanın gözü ondaydı, kimse ne başlangıçtı!
AK Parti'de böyle bir niyet yok!  Herkes bu iddiayı konuşuyordu AK Parti’de böyle bir niyet yok! Herkes bu iddiayı konuşuyordu

.

Leave a Comment