Müge Anlı’da stüdyoda karıştıran fotoğraf! Canlı yayında alındı: “Bu fotoğrafa bu çekim”

Müge Anlı ile Tatlı Sert geliyor, olaya karışan 15 Yasemin Salman’ın konusu ele alınıyor. 15 yaşında kızı Yasem’dan yaklaşık 1 haber alamayan Sevim Hanım, Nurettin (48) adlı bir olayı kaçırdığını öne sürmüştü. Nurettin Arslan, Müge Anlı’nın yayınları canlı yayına bağlıydı. Müge Anlı “Nurettin Bey, siz 48 kızımız 15 yaşında. Sizin bu kızla ne alakanız var arkadaş?” diye sorunca olanlar oldular.

NURETTİN ARSLAN’DAN AÇILI ANNEYİ ÇİLEDEN ÇIKARAN SÖZLER!

Nurettin Arslan’ın Yasemin Salman’la bir olacağı söylendiğini söyledi. “önceden alışveriştık. TanışıkDahalığımız.” diyen Nurettin Arslan’ın sözleri Sevim Hanımı çileden çıkardı.

Müge Anlı’nın “Peki senin servisinde ne arıyor bu kız?” söz doğrultusunda anne Sevim hanım “Buraya gelsene.” Nurettin Bey’e tepki gösterildi.

Nurettin Arslan’da şu ifadeler kullanıldı:

“Karakolluk olma ailesiyle. Gittim ifade verdim. Kendileri de oradaydı, kız da. Kız, yurttan mı kaçmış ne? Ondan sonrası bende yok.”

MÜGE ANLI BİLE İSYAN ETTİ: “SANA SON KEZ SORUYORUM, BU ÇOCUK NEREDE?

Müge Anlı, Nurettin Arslan’ı “Görüştün ile görüştün şimdi haber alamıyor musun kızdan?” diye sorarak köşeyedi.

Müge Anlı’nın “Sana son zamanlardaki kızlı bula nerede? Sen tüm dünyadan değil mi? Kızın evinin içinde kedi gibi neden dolaşıyordun.” zaten Nurettin Arslan “Onun bir olabilir olabilen ben o yüzden oradaydım. Ayrıca iddia edilen gibi kızların üzerine araba sürmedim. Kızım gel şu paranı al dedim.” diye yanıtladı.

Müge Anlı

MÜGE ANLI, NURETTİN ARSLAN’I CANLI YAYINDA KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Müge An’ı “Savcılığa ifade verdiniz mi? sözlü yayın stüdyosu bir anda karıştı.

Müge Anlı

15 arkadaki Yasemin Salman’a sarılan Nurettin Arslan tepki çekti.

müge anlı

“ELİN ÇOCUĞUNU NASIL KUCAĞINA ALIP DA FOTOĞRAF ÇEKİLİYORSUN?”

Acılı anne “Öldüreceğim seni!” diye feryat figan bağırırken Müge Anlı, “Sen elin çocuğunu nasıl kucağına alıyorsun bu fotoğrafı çektiriyorsun. Bir baba, bir amca bile kızını böyle kucağına almıyor.” destek verildi.

Müge Anlı

NURETTİN ARSLAN’DAN AKILLARA DURGUNLUK VEREN SÖZLER: BU KÖTÜ NİYETLE ÇEKİLMİŞ BİR FOTOĞRAF DEĞİLDİR!”

Müge An Tatlı Sertettin tarafından yansıtılan bir şekilde düşünülmeyen bir şey değildir.” sözler akıllara durgunluk verdi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI!

Başlıksız-2

Müge Anlı ile Tatlı Sert tarafından yönlendirilen Nurettin Arslan, canlı yayında polis tarafından alındı. Arslan’ın aldığı anlarda stüdyoda alkışlar “Müge AnlıHelal olsun.

Başlıksız-7

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kan donduran planı!  Öldürmek için oğlunun doğumuna çağırırKan donduran planı! Öldürmek için oğlunun doğumuna çağırır
'Öğretmenim' deyip 10 çocuğu kullanmak için kullanamadı!  Acılı anne yürek yakan sözler: Çocukken halen anne heyecanı‘Öğretmenim’ deyip 10 çocuğu kullanmak için kullanamadı! Acılı anne yürek yakan sözler: Çocukken halen anne heyecanı
Üniversite sevinci 6 saat 15 dakika sürdü!  'Kazandınız' dediler ama...Üniversite sevinci 6 saat 15 dakika sürdü! ‘Kazandınız’ dediler ama…

.

Leave a Comment