Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan kimdir? İYİ Partili Kürşat Engin Özcan AK Parti’ye mi geçti?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi sonrası değerlendirme konuşmasında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ve partililere “Temenni ederiz ki İYİ Parti 6’lı masayı terk ederek yerli ve milli bir duruş sergileyerek ele geçirmek üzere yeniden gözden geçirir” Konuşmanın ardından Aydın siyaseti de hareketlendi.

ANKARA’DA GÖRÜŞMELER YAPTI

Çağrı’nın ardından görevi başkan yardımcısına devrederek izne etkileri Nazilli Belediyesi’nin İYİ Partili Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın bir süredir Ankara’da yaptığı görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZMEN: HAYIRLI OLUR İNŞALLAH

AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, Nazilli Belediye Başkanı’nın kendi partilerine katılacağı yönündeki haber ve konuşmalara “Hayırlısı olur inşallah. Biz de yarın grup toplantısı Ankara’da olacağız. Kürşat Engin Özcan’ın kararlarına saygı duymak” ifadeleri ile cevap verdi.

Aydın siyasetinin en önemli gündem partisi Nazilli Belediye Başkanı Özcan’ın AK Parti’ye geçeceği yönündeki haberler gelecek yarınki grup toplantısına merakla beklemeye başladı.

ROZETİNİ ERDOĞAN TAKACAK

23 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek AK Parti Grup Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kürşat Engin Özcan’a parti rozetinin gelmesi bekleniyor.

İYİ Parti'li Ayşegül Eltimur AK Parti'ye geçti

GÜNDEM

İYİ Parti’li Ayşegül Eltimur AK Parti’ye geçti

'Kılıçdaroğlu kazanamaz' kavgası ilerliyor: İYİ Parti'li Ağıralioğlu'ndan CHP'ye 'sınırları zorluyorlar' çıkışı

GÜNDEM

‘Kılıçdaroğlu kazanamaz’ kavgası ilerliyor: İYİ Parti’li Ağıralioğlu’ndan CHP’ye ‘sınırları zorluyorlar’ çıkışı

İYİ Parti'li Ağıralioğlu'ndan CHP'li Engin Altay'a cevap: Kral da kralcı da değiliz

GÜNDEM

İYİ Parti’li Ağıralioğlu’ndan CHP’li Engin Altay’a cevap: Kral da kralcı da değiliz

.

Leave a Comment