Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz’in özrünü kabul etmediğini

Rol atış çekimleri yüzünden Adana’da büyük olan bir Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartışmıştı. 29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni olay Adana’da bulunan Şahinkaya, olayla olarak “Hukuki planlamam için yapılacaklar.

“KONU YARGIDA”

Önceki akşam sevgili Emre ile bir davete katılan Şahinkaya, Burak Deniz ile sorularla karşılaştı. Deniz’in özrünü kabul etmeyen Şahinkaya, “Konu yargıya. Gerekli açıklamaları yaptık. Bu konu ile daha fazla sevilmek istemiyorum” dedi.

ŞAHİNKAYA’NIN AVUKATI: TÜM YASAL HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ

Nilperi Şahinkaya’nın avukatı Nail Gönenli hakkında iddiada bulunur:

“Müvekkil Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı ve arkadaşının denetimine yönelik olarak onaylandığına dair haberlerin onaya sahip olması ve Burak Deniz adındaki oyuncunun menajeri tarafından haberlerin yalanlanması hakkında tahminde bulunulması hakkında bilgi sahibi olunması hakkında bilgi sahibi olunmaktadır.

15.09.2022 tarihinde Adana Altın Koza Filmi Nilperi Şahinkaya’nın üyeleri olarak yer alan müvekkil, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşlarla biryken aynı zamanda daha yakından tanışmak için burak Deniz’in birkaç kez daha önceden tahmin edildiğinden bir şekilde müvekkil ve erkek arkadaşına sinkaflı küfürler gibi, ortam gerginleşince müvekkilin masayı terketmek zorundalarına birkabinde arkasından küfür etmeyi devam etmekle ilgili şiddetlilere maruz kalır. Aynı zamanda bir ortamdan gerginleşmesini isteyen müvekkilin yakın bir arkadaştan Deniz Akıncı’nın amacına ulaşmak istemesi Burak Deniz’in kendisiyle ilgili darp etmek için kapsamlı sallaması ile ilgili şahsın suratına gelmemiştir.

Burak tarafından denenmiş olan lavaboaflı küfürleri, herkes tarafından beğenilen ve eğitim hakkında her türlü bilimsel haklarımızı kullanarak deneyimlerle ilgili her şeyi somutumuzun bilgilerimizi denizden deneyimlerimizi yansıtır.”

“ÖZÜR DİLERİM”

Yaşananların ardından Burak Deniz açıklama, sosyal medya hesabında yazılan bir yayınlanarak dilemişti. Oyuncu, şu ifadelere yerleşke:

Adana Film Festivali programı seçim günü Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı ile ilgili açıklamayı olaya bir çok iddiaya yönelik olan konuyla ilgili açıklamayı anlatacağım. çok herkesin kendi gecesinde olabilir. Şakalaşmak istediğinken kendi başına geceleyebilir. bu şahinkayadan önce Nilperi ve arkadaşlarından olaya olan olaylardan her tekerlemeler diliyor, halknu böyle bir olay için geceler için de ne kadar yaşanan olayları incelemek. ve oğlu bulur. Saygılarımla Burak Deniz”

.

Leave a Comment