Öldürülen Onur Şener’in arkadaşlarının yaşadıklarını anlattı

İstekte bulunulan olay hakkında bilgi verilmedi. Olayın yorumlarından Zekiye Altan, “Kendisinden bir şarkı istenmiş, hazırlıklarını beklemiş o da. Onlarda programı bitişinde Onur’u kullanın”.

Öldürülen Onur Şener'in arkadaşlarının yaşadıklarını anlattı

Abone Ol

Google Haberleri

Ankara’da imalan aşındırmadığı şekilde saldırıya uğrayan Onur Şener’i kaybettirir. Olayla ilgili 5 kişi alınırken, Şener’in arkadaşı Batuhan Eskicioğlu, yaşananları anlattı.

İHA’nın aktardığı habere göre Şener’in arkadaşı Batuhan Eskicioğlu, “O gece buraya yemek yemeye gelmiştik. Tam da küçük başlarıydı. Önce bir grup çıktı. Sonra da oluşmaya başlamadı. Cam kırılma sesi duydu. Onur yere düştü o an. Kanı durmaya çalıştılar. Şah damarı. Polis geldi, bir kaç kişi aldılar. Durumu ağırdı, kanlar içindeydi. Kafasında cam kırıkları vardı ve kan akıyordu. Müdahale ettiler ama o zaman sonra yapacak bir şey yok” dedi.

Devamcioğlu, şöyle devam etti: “İyi bir insandı. Sohbetimiz vardı sürekli. Kimseyle bir sorunu yoktu. Müzikle uğraşıyordu. alıştırmadan sonra ortam biraz yatıştı.”

“PROGRAM BİTİŞİNDE ONUR’U BEKLEMİŞLER”

Olayın yorumlarından Zekiye Altan, “Onur çok zarif ve beyefendi birisiydi. Medeniyet seviyesi yüksekti. terimlerım. Mahallemizde. Hep beraber dinlemeye gelirdik. Kendisinden bir şarkı istenmiş, içeriğinden bahsetmek o da. Onlarda program bitişinde Onur’u beklemişler. Tahrik için konuşmuşlar. Şişeyi kırıp Onur’un şah damarına saplamışlar. Bizden gelendik, centilmen ve zarif birisiydi. Kötüydü bir evlattı. Hüsumeti hiç kimseyle” diye konuştu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment