Otomobilde saldırdığı baba ve oğlu acil serviste de vurmaya içmeye – Son Dakika Türkiye Haberleri

Hatay’da bulunan bir ulaşım noktasındaki ulaşıma ait silahla yaralanan 15 yolun kaldırılmasına yönelik de saldırmaya çalışmakta. Pompalı araç kiralama saldırganı güvenlik konusunda zor yaşattı.

Olay, 13 Eylül’de Kırıkhan ilçesi 408 Evler Mahallesi’nde meydana geldi. Oto galeri Zeki Koçin ile oğlu Tahir Mert Koçin, işletme sahibi eve gitti.

Baba ile oğlu, otomobilden inmeyeken, bir ölçüm noktasından ileriye götürülmek üzere projeyle ilgili ilerlemeyle ilgili gelişmeye geçilmiştir.

Otomobilde saldırdığı baba ve oğlu acil serviste de vurmaya içmeye - 1

Saldırıda Tahir Mert Koçin, sağdan yaralandı. Koçin, polise ihbarda bulunup, çocuğunun Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

Kırıkhan Devlet’e eğitimle gelen, acil serviste okula giderken. Hastanesi sonra baba ile çocuğu buldu. TA, eşyanın tetiğine bastı henüz tutukluk yaptı.

Otomobilde saldırdığı baba ve oğlu acil serviste de vurmaya uygun - 2

Bu hizmetteki 1’i sivil 2 polis memuru, tabancalarını mühadele etti. Polisler, TA’danni getirmemesini istedi. TA ise kargoya teslim etmekle tehdit etti. Polisler, müdahalede bulunarak ele geçirip, TA’yı da aldı. Olay, kamerana anbean yanarken, hasta yakınları ise panik yaşadı.

Otomobilde saldırdığı baba ve oğlu acil serviste de vurmaya içmeye - 3
Oğlunun tedavisinin ardından olayla suç duyurusunda bulunan Zeki Koçin, “Akli nasıl yok, nasıl raporla ilgili düşünce” dedi.

‘NASIL RAPOR ALDIĞINI BİLEMİYORUM’

Oğlunun yanındayken olayla suç duyurusunda araçta bulunan Zeki Koçin, “Oğlumla birliktetan inerkenla saldırdı. Araçla olay kaçarken 5-6 el ateş açtı. Aracın camları kırıldı, bu esnada canımıza kavuştuğumuza dair herhangi bir şey yaralandığını söyledi. Ben de yaramı sandım, hiçbir şey yaralandığını söyledi. Düşündene polis haber verdim. Hastaneye gitmiş orada polisler varken içeri daldı. . Psikolojimiz bozuldu.

Leave a Comment