Penis büyütme kliniği çalıştırılıyor! Gördükleri inanılmaz: “Randevu restoranlarının çoğu kadın”

Penis üyelerinin erkekler için büyük bir sorun olduğunu söyleyen Razvan Vasilas, hayatları boyunca bu sorunu yaşayan ve kendisine güvenemeyen erkeler olduğunu dile getirdi. Ünlü doktor, ”Erkekler için bu çok kısa verici. Ama onun bir kadınla birlikte olduğunda bunu yaşamaktansa, bir kez utanmak daha iyi.” diye konuştu.

”BAŞKASINI BULACAK”

iStock-114313500 (1)

Dr Botox, büyük penisli gruplar bile muayenehanesine geldiğini söyledi ve birçokları için bunun bir partie kuralına güvendiğine inandığını açıkladı. ”Bunu yapmayı kabul etmezsem başka birini bulduklarını öğrenebilirim.” diye de ekledi. Ancak Vasilas kadınları, çok büyük bir penis istemediklerini, çünkü bunun onların zevk olmadığını, acı vereceklerini belirtti.

Penis büyütme işlemine ilişkin ayrıntılar doktor, 20 ameliyatsız bir dolgu şekli olduğunu iki seansta tamamlanan kanül indirmeleri ile gerçekleştirildiğini söyledi. Ancak dolgunun katmanlarından iki yıl sonra geçen ve yenileme katmanlarını hatırlattı.

HEYECANLILAR

iStock-1127725958

Dr Botox, “Sonraki bakımları yapmak gerçekten çok önemli. Güzel bir bölgeye sahip olması için penisinizin gecelerine masaj yapmalısınız. Ayrıca iki hafta boyunca seks ya da bütçeden kaçınmalısınız, çünkü bu, dolgunun sertleşmesi için alınması gereken süre.” diyen Vasilas, “Ama kaç kişinin bunu yapamayacağına inanamazsınız. Çünkün ifade ettikten sonra aşırı heyecanlanırlar ve hemen dışarı çıkıp seks yapmak isterler.” diye de ekledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
NASA paylaştı!  “Güneş'in ruh hali bozuldu”NASA paylaştı! “Güneş’in ruh hali bozuldu”
Jakuziden detayca olay oldu!  Önü ayrı arkası ayrı cesur...Jakuziden detayca olay oldu! Önü ayrı arkası ayrı cesur…
Sektörün en büyük penisine sahip ismi çileden çıktıSektörün en büyük penisine sahip ismi çileden çıktı

.

Leave a Comment