Ravil Tagir kimdir? hangi mevkide oynuyorsun? Nereli? Ravil Tagir hangi takımda oynuyor?

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup’taki son maçında 25 Eylül Pazar günü deplasmanda Faroe ile karşılaşacak A Millî Takımımızın aday hazırlıklarında dün akşam bitmiş lüksemburg seçimin yapılacak seçimde.

Merih Demiral, Çağlar Söyüncü ve Orkun Kökçülıkları, Cengiz Ünder ise Lüksemburg karşılaşmasında kazasında ikinci sarı kartını görerek Faroe Adaları maçında cezalı durumu nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.

Cenk Özkacar, Belçika’nın Westerlo ekibinde forma giyen Ravil Tagir, Medi Başakşehir’den Berkay Özcan ve Trabzonspor’dan Umut Bozok ise A Millî Takım başvurusuna dahil edildi.

Cenk Özkacar kafileye Faroe Adaları’nda; Ravil, Berkay ve Umut ise Riva’da A Millî Takım kampına katılacak.

RAVİL TAGİR KİMDİR?

Peki Ravil Tagir kimdir? hangi mevkide oynuyorsun? Nereli? Ravil Tagir hangi takımda oynuyor? Öğrenen bu soru cevaplarını arıyorlar.

Stoper bölgesinde görev yapan ve 1.82 tarafından olan Ravil Tagir, 2003 yılında kaza’da geldi. Ailesi 2002’de Bursa’ya yerleştirme. Futbola Bursa Kültürspor’da oynamak Ravil, 2016’da Altınordu’ya transfer oldu ve alt yaş takımlarında oynamaya başlamaya başladı. Ravil, 2019’da Altınordu as oyunuda oynamaya başlama. 18 Ağustos 2019’da Hatayspor ile yapılan 1. Lig karşılaşmasında ilk 11 ilk kez Altınordu giymesini giydi. 28 Eylül 2020’de İstanbul Başakşehir’e 2,5 milyon avro ve bir sonraki satıştan %30 ödemeli transfer oldu ve 3 yıllık katkıda bulundu. Başakşehir oğlu olarak Ravil Tag’in 2023-24’ü işlettiğine kadar KVC Wester’ı kiraladığını açıklamıştı.

Leave a Comment