Rayo Vallecano ve Villarreal CF maçı satışta!

Futbol Takımımız, Kulüpler Birliği Vakfı ve La Liga arasında düzenlenen dostluk turnuvası kapsamında; 3 Aralık Cumartesi saat 16.00’da Rayo Vallecano ve 6 Aralık Salı saat 20.00’de Villarreal CF takımları ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Maçın biletlerini, 24 Kasım 2022 Perşembe günü saat 16.00’dan itibaren passo.com.tr adresi, passolig kartı sahibi olan tüm taraftarlarımız satın alabileceklerdir.

2022 – 2023 Futbol Sezonu Loca Sahipleri;

turnuva maçlarını ücretsiz olarak izleyebilirler. Maça katılanları Loca Sahiplerimiz maçlardan bir gün öncesine kadar [email protected] mail adresine bilgi vermelerini rica ederiz.

2022 – 2023 Futbol Sezonu Kombine ve Vip Koltuk sahipleri;

Mevcut kombine yerlerini bu maçlık satın almak için, passo.com.tr ‘de üye girişi çıktıktan sonra, rezervasyonlarımdan, 23 Kasım saat 11.00 – 24 Kasım saat 11.00 tarihleri arasında ödeme adımında Kredi kartı veya Passolig ile ödeme yaparak biletinizi satın alabilirsiniz.

Yükselmek için Rayo Vallecano maçıTIKLAYINIZ!

Villarreal CF maçı kazanmak için TIKLAYINIZ!

24 Kasım Perşembe günü saat 14.00’te GS Bonus ve GS Mobile sahipleri, 25 Kasım Cuma Saati 11.00’den itibaren tüm passolig kartlılar ve passo.com çapında olanlar bilet satın alabilirler.

Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine kullanıma açık. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı mevcut değildir.

Nef Stadyumu, Aslanlı Yol gişeleri haftası her günü 09.00 – 18.00 arası hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi No: 444 1905

Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden alarak.

Bir taraftar Farklı TC Kimlik numaralarını girerek 2 (iki) bilete sahip olacaktır. Her taraftarın pasolig kartının olması.

0-6 yaş ücretsiz.

E-Bilet sahibi zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan yarışmalarda başkası adına olmayan elektronik kart ile yarışmasına giren ve kartını başkasına kullanılan kişiler hakkında 6222 numaralı kanunun 15. hükümler kapsamındaki hükümler cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası verilmemektedir. Bu sebeple taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmeleri ve kendi elektronik kartlarını kullanmamaları gerekmektedir.

Leave a Comment