Rekor kimin? ”Dünyanın en büyük penisine sahibim” demişti ama…

2015 yılında Roberto’nun dünyanın en penisine sahip olduğunu iddia etmesiyle başladı. hakkında merak uyandırmak için hazırlıklar hakkında bilgi almak için hazırlıklar hakkında bilgi almak için hazırlıklar hakkında merak uyandırdı.

MUAYENE ORTAYA ÇIKARDI

sknsl

Muayenehanenin doktorların incelemesini yapmak için herhangi bir cinsel tercihte bulunmadığını ileri sürdü. Aslında penisi yaklaşık 16-18 cm idi. Roberto, bir psikiyatristle görüştükten sonra, gençken penisinin daha uzun olması için uğraştığını itiraf etti çünkü kendi tabiriyle “penis uzunna takılmalıydı”. Doktorlar, o zamandan beri penisinin bantlarla egzersiz yapmaya ve onuesnetmeye başladı.

BAŞI DÖNÜYOR

640xotomatik (1)

34 cm’lik penisiyle Roberto ile yarışan 52 New rekorlu aktör Jonah Falcon ise, onun iddia’larını beri gülünç bulduğunu açıkladı. Ergenlik kendi kendineyken kendine oral seksteni ve sünnetle bir kapıdan yaşayabileceğini iddia edebilir.

”İÇLER ACISI”

Roberto ile rekabeti hakkında ise “Kimseyle, en iyi rekabet etmeyecek durumdayım. Kim’in sahip olduğu her şeyi değiştirebilecek ve benim gözümde için için rekabet etmek birazlar ile rekabet etmeyecek.” diye konuştu. Ne yazık ki Guinness Dünya Rekorları en büyük penis için bir kategoriye sahip değil, bu iki ikilinin rekabeti hala tartışmaya açık…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gerçeği yıllarından sonra!  Birlikte uyuduğu adam...Gerçeği yıllarından sonra! Birlikte uyuduğu adam…
Mia Khalifa'ya seslendi!  ''Eşlerinizden bunu beklemeyin''Mia Khalifa’ya seslendi! ”Eşlerinizden bunu beklemeyin”
Yıllarca 'Ken Bebek' olarak dolaştı!  Şimdiden haberdarız haldeYıllarca ‘Ken Bebek’ olarak dolaştı! Şimdiden haberdarız halde

.

Leave a Comment