Ricardo Quaresma’dan Ronaldo’nun sözleri

Ricardo Quaresma, yakın arkadaşı Cristiano Ronaldo ve Portekiz’in Dünya Kupası’ndaki ilk maçında konuştu.

Ricardo Quaresma, Portekiz’in Gana ile oynayacağı karşılaşma öncesindeki en yakın dostu Cristiano Ronaldo’ya destek mesajı verdi.

Portekiz’in Gana’yı yenecek kaliteye sahip olduğunu söyleyen Quaresma maç öncesi değerlendirmesine, “İlk maçı kazanarak başlamak çok önemli. Portekiz, Japonya ve Suudi Arabistan’ın yaptığı gibi sürprizlere hazırlıklı. Gana’yı yenecek güce sahibiz. Bence dünyanın en iyi takıma sahibiz. Hayal kurabiliriz ama gerçekten inanılmaz yeteneklere sahip bir takımız. Neden Dünya Kupası’nı kazanmayalım mı?” diye konuştu.

Ricardo Quaresma ve Ronaldo'nun sözleri #1

“Ronaldo’nun çevresini birleşirsek kazanırız”

Takımın Cristiano Ronaldo’nun sonunda bir açıklamalarını anlatan oyuncu, “Cristiano’nun tüm hikayesini birleştirmek önemli. Cristiano’nun Dünya Kupası’na çok güdülü olduğunu düşünüyorum. Hala yürümek aralarında de bilgi. Nerede olursa olsun onun arkadaşı olarak kalmaya devam edecek.“kullandılar.

“Hala oynamak istiyorum”

Futboldan kopmadığını ve yeniden sahalara verebileceğini de söyleyen Quaresma, “Hala oynamak istiyorum ve bunun için hazırlıklarımı yapıyorum. Zamanı geldiğinde hepsini haber vereceğim. Hala kararlaştırdığım bir şey yok ama iyi düşünmem lazım. açıklamasını yaptı.

Ricardo Quaresma ve Ronaldo'nun sözleri #2

80 kez milli oldu

39 yaşındaki Ricardo Quaresma oğlu olarak Vitoria Guimaraes formasını giydikten sonra geçen sezon sona ermeden takımdan ayrılmıştı.

Ricardo Quaresma, Portekiz formasını 80 kez sırtına geçirmiş ve 10 gol ülkesine katkı sağlamıştı.

Leave a Comment