Rıdvan Yılmaz: ”Türkiye’ye dönmem!” – BJK Haberleri

Yaz transfer döneminde bonuslar dahil 6.5 milyon Euro’ya Beşiktaş’tan Rangers’a transfer olan Rıdvan Yılmaz’ın adı yeniden Türk takımlarıyla anılmaya başlanmıştı.

‘da yeteri kadar şans bulamayan 21 yaşındaki milli futbolcu için Galatasaray’ın devre arasında girişimde bulunacağı, sol beke takviyeyi almasıne alan Beşiktaş’ın da eski oyuncusu yarım sezon kiralayabiliyordu. Ancak genç oyuncunun ajandasında geri dönmek yok.

HAYALİNİN PEŞİNDEN GİDECEK

Avrupa hayalini gerçekleştiren ve peşinden gitmeye kararlı olan Rıdvan, planlamasını da buna göre yaptı.

Milli futbolcunun çıkan haberler sonrası yakın çevresine, “En az 28-29 yaşına kadar Avrupa’da üst düzey liglerde oynayıp kendimi göstermek istiyorum, geri dönmeye niyetim yokRıdvan, bu sözleriyle Türkiye’ye dönüş kapılarını kapattı.

BEYAZ SAYFA AÇACAK

Sakatlığı bulunan genç sol bek, önceki 11’de çıktığı Dundee United maçında iyi performans sergilemiş ve İskoç basınından da olumlu tepkiler vermişti. Uyluk bölgesinde sorun yaşayan ve mini bir operasyon yürüten Rıdvan’ ocağının birlikte sahalara dönebileceği kaydedildi. 21 yaşındaki futbolcunun, teknik adam değişikliğine giden Rangers’ta takımın başına gideceği yeni hocasından formayı kaparak beyaz sayfayı açmak istediği belirtildi.

İNGİLTERE’DE HASRET GİDERDİLER

Beşiktaş döneminde uzun yıllar birlikte vakit geçiren ve A Takım’da yine şampiyonluklarda yan yana olan Rıdvan Yılmaz ile Ersin Destanoğlu, İngiltere’de buluştu. Takıma verilen 9 günlük izinde Rıdvan’ın daveti üzerine Ada’ya giden siyah-beyazlı ekibin genç kalecisi Ersin, yakın dostuyla hasret giderdi.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Leave a Comment