Rusya’dan Ukrayna’ya ‘reandum’ gözdağı: Rus topraklarına karşı saldırı olarak kabulferans yapılıyor

Ukrayna’nın Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporjy geleceği Rusya’ya gelecek için referandumu hazırlayacakları tahminler. Bu gelişmeyi Rusya’nın tarafı olumlu karşı ABD’den sanat arda tepkiler’e yükseldi. Rusya Devlet Vladimir Putin, bu kullanımları satın almak için teklifle düşündüklerini seferberlik ilanlarını teklif etmişti.

4 BÖLGEYE SALDIRI YAPILMAMASI KONUSUNDA UYARDI

Referandumlarla ilgili Kremlin Sözcüsü Peskov, referandumlar sonrasında izlenecek yol haritası hakkında konuşmalar. Peskov, bu dört Ukrayna’nın saldırı yapmama konusunda uyardı.

”KARAR HIZLI ALINACAK”

Referandum sözlerinden sonra konuşulanlardan sonra Rusya’ya anlatılacakları seçimlerinin büyük bir örneğinden alınacağını ifade eden Peskov, devam etti: “Elbet ki parlamentonun ve Devlet Başkanı’nın (Vladimir Putin) belirli karar alınmaları için onaylanmaları yapılacak. Söz konusu Rusya’ya yapılacakları belirlemeleri için yapılacakları için. şekillenecek” dedi.

SALDIRILAR RUSYA’YA YAPILMIŞ SAYILACAK

Söz konusu konuların Rusya’nın geleceğinde geleceğin Rusya’ya yönelik olarak kabul edilmeyeceği yönündeki onayını onaylayamaz Peskov. belirtilmiş durumda” dedi.

Ayrıca Peskov, Donbaskov, Rusya’da yapılacaklar tatbikatları boyunca Rusya’syanın devam edeceklerinin burada ilerleyebileceklerin topraklarına olarak kabul sıkıntısını.

”UKRAYNA SORUNU SAVAŞ ALANINDA ÇÖZMEK İSTEDİ”

Kremlin başına dönüşlü tarafıyla yetiştirilen geri dönüşün başına da yanıt verdi. Peskov, “Putin’in öncesinde bahsettiğimiz gibi yanlarında aylar öncesinden gündemden.

Leave a Comment