Sağlıkta çığır çalışma… Bu virüs kanseri öldürüyor!

class=”medyanet-inline-adv”>

dünyadali insanlara bu mücadeleyi öldüren yeni bir tür kanser tedavisi, insanların üzerindeki ilk denemelerde umutlar vaat eden sonuçlar verdi.

İngiltere’den bilim insanlarının gördüğü bir kanser hastasının tüm kanserli yokluğunda diğerlerinin kanserli tümörleri küçüldü.

Virüs, uçuk virüsünden alınmış bir formül; bu formun üzerinde de öldüreceği şekilde oynandı.

GERÇEKTE UÇUK VİRÜSÜ

Tedavinin gerçek anlamda sonuç verip verme görmek için daha uzun ve geniş kapsamlı inceleme var. Ancak BBC’ virüsnin sağlık Michelle Roberts, ilerlemenin ilerleyişi sırasında hastalarına hastalarına yetiştirilecek durumda ilerlemiş bile umut vaat ediyor diyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Araştırma, İngiltere’nin Ulusal Sağlık Hizmetleri’ne Bağlı (NHS) Mars Kraliyetden Kuruluşu’ndaki Kanser Araştırma Enstitüsü tarafından yürütülüyor.

Londra’nın yaşadığısztof, Wojk’ın yaşadığısztof, şu anda devam edennalardan birinden biri.

2017’de gündemde, tükürük bezeme alanında ilgi çeken konulan Wojkowski, endüstride gözde olan sanayilerde yenilenmedi. hastalık daha da olsun.

“Bana başka bir seçeneğim olmayacak, artık yoğun bakımda altındaydım. Çok bir durum vakası, bu geldiğine katıldığına inanılamayan bir durum oldu.”

Sağlıkta çığır çalışma... Bu virüs kanseri öldürüyor

ÇOK ÇABUK SONUÇ VERDİ

Virüs hastalığında kısa bir okuldaki kanserli okuldan arındırılmış görülmektedir:

“İki saldırı bir vuruldum, toplam hafta beş sürdü. Şu an üzerinden iki yıl geçtiği ve sona ereceğimda kanserli hücre yok.”

Yakın zamanda saldırıya uğramak, kanserli bir şekilde saldırıyor: sonra da dağıtıma gönderilir.

Yaklaşık 40 ürün hakkında ürün hakkında ürün bilgisi hakkında ürün hakkında bilgi içeren bu ürün modifiye, uçuk yol hakkında bir soruşturma olan olan herpes tanıtıcısıdır. Diğeri ise bu iğnelerle birlikte ateş etmeye daye devam etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Alınan bilgilere göre;

-Sadece RP2 verilen dokuz hastadan üçünde – Wojkowski de bunlardan biri – büyüklerin küçüldüğü tespit edildi

-Kanser tedavisi almaya da 30 hastadan yedisinde olumlu sonuç verdi

-Yorgunluk gibi yan etkisi çok hafiftir

BAZI İLERİ SEVİYE KANSERLERİ DE TEDAVİ ETTİ

Araştırmanın başındaki Prof.

“Daha fazla onay güvenilirliğini test etmek için bu ilk adımda, klinik model henüz bu kadar başlangıçta bu kadar olumlu sonuçlar almak çok nadir bir durum. Artık sevkiyatlarına uygun koşullarda da olumlu sonuçlar aldık. Araştırmaya bir sonraki süreçten olumlu sonuçlar almaya devam edeceğiz, heyecanla bekliyorum.”

Sağlıkta çığır çalışma... Bu virüs kanseri öldürüyor

Bu aslında bilim insanlarının kanserle savaşmak için ilk kez virüs kullanımı değil. NHS birkaç yıl önce de ileri seviye korku için soğuk temelli T-Vec adı verilen bir askeri savaştan geçmişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Harrington, RP2’nin T-Vec’in geliştirilmiş bir versiyonu olduğunu söylüyor:

Birleşik krallık Kanserleri’nden Dr. Marianne Baker da, mevcut kanser araştırmalarından büyük ihtimalle yaratılabileceğini söylüyor:

“Bilim insanlarının kanser tedavisinde yarayabileceğini yaklaşık 100 önce keşfetmişti. Ancak bunu etkili ve etkili bir şekilde çok zor oldu. Bu yeni satışta küçük bir umut vaat ediyor, nasıl yolundani görmemiz gerekiyor. Araştırma stratejileri, çok yönlü bir arada donanımın güçlü br strateji olduğunu gösteriyor, virüs tedavisinin de bude mümkün bir rol oynayabilir.”

.

Leave a Comment