Şaka değil gerçek! 2+1 daireleri 4+0’a modellerler balkonu içeri katıp oda oda 4.000 TL’ye kiralıyorlar üstlük banyo ve adresi ortak – Finans haberlerinin doğru

Uzun seneler olarak 2+1 olarak gösteriler yavaş yavaş 4+0 hayaller. Evin mutfak ve lavabolar ortak kullanımları içindir. İşin ilginç tarafı ise teras ve balkonlar para bölümünde eve katlanıyor ve bir oda olarak minimum 4.000 TL tutarla kiraya veriliyor.

BALKONU İÇERİ KATTILAR 4.000 TL’YE KİRALIYORLAR!

2+1’lik daire 5+0’a geçmişmiş. Teras dahil edilmedi. Eski yılların tamamına düzenleme. İlk kiralık kirası 4.000 TL, banyoya ek olarak ortak bir tuvalet yapıldı. İnşaat halindeki eve gelecek. Ortak bir mutfak olacak. Evde teras olarak kullanılan tarafının üstü. Daha sonra alçıpan bir duvar örüldü.

daire

EVİN EN BÜYÜK ODASI 6.000 TL

Terası alınarak yeni bir yapılacak. Terasın bulunduğu yere götürülecek. 4.000 TL’ye kiralanacak. Evin en büyük odası da 6.000 TL’ye kiralanacak.

iStock-636702312

ODA KİRALAYACAKLAR! MUTLAKA HUKUKÇULARI DİNLEYİN

Hukukçuların aynı indirimde ise tam oda kiralayacaker bir faturayı kendi planında satın almaları… şekilde oda kiralayacaklarına kadar kiralamalarında kendi reklamlarını ve buna göre imzalanmaları öneriliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'30 bin lira' getirildi!  Yeni dönem...’30 bin lira’ getirildi! Yeni dönem…
  Şirketler birer dört birer günün çalışma modeline geçiyor Şirketler birer dört birer günün çalışma modeline geçiyor
Araç dikkat!  Otomatik tespit ediyor, 2 bin 815 lira...Araç dikkat! Otomatik tespit ediyor, 2 bin 815 lira…

.

Leave a Comment