Şampiyon yarışçısının bitişinde dikkat çeken ‘mafya’ detayı! ‘Birini öldürdükleri zaman…’

Dehşete düşenen olayı, 13 Kasım günü saat 23.45 sıralarında, İmrahor Caddesi’ndeki trafik ışıklarında meydana geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Pist Şampiyonası’ yarışmalarında çok kez ödüllü alan ve birinciliği olan motosiklet yarışçısı Bayram Diril’in kullandığı otomobil, trafik ışığının kırmızı yanması üzerine durdu. İddiaya göre, bu sırada motosikletli ve kar maskeli iki saldırgan otomobile silahla ateş etmeye başladı. Otomobil, karşı şeride kaldırıma çıktı. Bayram Diril saldırıda ağır yaralandı. Sağlık ekiplerince dosyaları kaldırılan Bayram Diril, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırıda aynı otomobilde bulunan bir kişi ise yaralarından kurtuldu. Polis, saldırıyı gerçekleştiren motosikletli ve maskeli iki kişinin yakalanması çalışmasını başlattı. Ablası Gülhan Diril, kardeşini öldürmelerinin yakalanmasını istedi.

d6bc48064105f998e59761d9271c4178

“MOTOSİKLET SEVDASI VARDI, YARIŞLARA KATILIRDI”

Kardeşinin motosiklet tutkunu olduğunu söyleyen Gülhan Diril, “Kardeşim küçükken motosiklet tamircisinin yanında çırak olarak çalışmaya başladı. İstanbul’a geldiğimiz zaman maddi durumumuz çok zor durumdaydı. Hepimiz tekstil atölyesinde ama Bayram küçükken motosiklet tamircisi olmak istedik. Daha sonra motosiklet sevdası vardı, yarışlara katıldı. Annem hep, ‘Oğlum, o motosikletin üzerinde can vereceksin, öleceksin yapma, bırak şu yarışları’ kale.Bayram ise, ‘Anne bu benim için bir hobi.Ne olur beni bundan mahrum bırakman’ sığınağı” diye konuştu.

12cb64134f955ac253c87c2b1f096e82

“DAHA ÖNCE YARIŞ ÖNCESİ SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAMIŞTI”

Gülhan Diril, “Olay günü öğlen 14.00 gibi dışarı çıktı, sonra akşam 00.00 gibi bizi aradılar. İsteler. Annem gittiği zaman, annemin gözün önünde yarışa gidiyor, yarıştan önce kızıyla motosikletler üzerinde duruyorken, silahla ateş açıyorlar.Onu o şekilde gördüğü zaman içimiz yoktu. haber gönderdiler. ‘Biz yapmadık, biz yapsak söyleriz daha önce çok insan öldürdük’ dediler. Bunların mafya, başlarının evi olduğu söyleniyor. Bu taramalı tüfekler nereden geliyor? Burası Türkiye, Teksas değil. Ondan geriye 4 yaşında bir kızı kaldı. Kızı sürekli babasını tahmin etme, ‘Babam işte mi? Neden gelmiyorsunuz?’ diyor ve cevap veremiyoruz” dedi.

4ecbb1a9e165e6d9e2b100b2dd9ae078

Anne Sohbet Diril ise, “Bana bir şey demeden evden gitti. Bakan Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyor. Yardım istiyorum” dedi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
19 yıllık sır cinayeti aydınlatıldı!  Öz anne ve babası öldürüp gömmüş19 yıllık sır cinayeti aydınlatıldı! Öz anne ve babası öldürüp gömmüş
İlber Ortaylı'dan kötü haber!İlber Ortaylı’dan kötü haber!
Zihinsel engelli kadın evden her kaçışında hapishanede kalıyorZihinsel engelli kadın evden her kaçışında hapishanede kalıyor

.

Leave a Comment