Şarkısıyla ünlenen çocuğu sahneye çıkarmıştı! Sefo ve Ufuk Beydemir arasında rekabet kavgası: “Sıfır yetenek bir çocuğun…”

Gerçek Seyullah Sağır olan ve Isabel, Tutsak, Kördüğüm gibi şarkılarıyla bilinen rapçi Sefo, günleriyleflenen şarkılarıyla Fevzi isimli çocuğu sahneye çıkarmıştı. Sosyal beğeni beğeni ve yorumların yağdığı video çok fazla istek duymadan Sefo, Fevzi’yi sahneye koymuştu.

RAPÇİ SEFO İLE UFUK BEYDEMİR ARASINDA SÖZ KAVGASI!

Sahnede Sefo ile birlikte yer alacağını söylüyor Fevzi’nin sosyal medyada çokça beğeniliyor, Ufuk Beydemir’den durum sert bir eleştiri geldi. Beydemir, Sefo’nun videosu hakkında “Seviye bu. Prim yapan bu.” yorumda bulundu.

UFUK1111

SEFO’DAN YANIT GEÇİKMEDİ

Beydemir’in mesajına çok takipçiden tepki gelirken, rapçi Sefo da sessiz kalıyor. “12 bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. diyen Sefo, ” Yine küçük bir çocuğu okuyorum “ben bir kekim” diyen şarkın var. Prim ve seviye araştırmana devam et.” şeklinde konuştu.

UFUK22222

“O ŞARKIYLA ŞU KULAK KANATAN VİDEOYU KIYASLAMAK…”

izabellaa222

Sefo’nun cevabına ise tekrardan yanıt veren Ufuk Beydemir, “Ben yetersiz yetenek bir “başarı” “başarı”, genel olarak ilgimi diledim. kulak kanatan’yu kıyaslamak ister miyiz gerçekten?” yorumda bulundu.

izabellea11

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mehmet Ali Erbil, Hasan Can Kaya'yı yerden yere vurdu!  sosyal medyadan tepkiMehmet Ali Erbil, Hasan Can Kaya’yı yerden yere vurdu! sosyal medyadan tepki
Köfteci açmaya başlamanın! Köfteci açmaya başlamanın! “Benim aptallığım” onun anlattıklarını anlatıyor
Acun Ilıcalı motor kazası geçirdi!  Acun Ilıcalı'nın sağlık durumu nasıl?  Ameliyat tarihi açıklandıAcun Ilıcalı motor kazası geçirdi! Acun Ilıcalı’nın sağlık durumu nasıl? Ameliyat tarihi açıklandı

.

Leave a Comment