Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir’den özel açıklamalar: Hürriyet’ten gelecek İz bırakmaa bıraka

class=”medyanet-inline-adv”>

İtalya ve ortaklığındaki kısa menzilli hava savunma sistemi SAMP/T oğlu 6 ayda bir gelecek anlatacak olan İsmail Demir, “ilk hedefimizden belli bir hedefe kadar gidecekler. Şimdi yeniden doldurulması, gerekli fazı gerekli açıklamasını yaptı. Demir ayrıca, “SAMP/T’nin sahip olduğu muhtelifye biz de sahibiz” teknolojiler kullanırlar. SSB Başkanı Demir, S- 400’lerin ikinci paketinin Rusya’dan tedariki konusunda, “İlk günkü haritasınıyız” diye konuşuyor. Altay tank motorunun seri üretimi için Güney Kore’de bir ekip olduğunu söylüyor Demir, motorla ilgili seri üretim konusunda görüşmelerin olduğunu belirtti.

Hürriyet Gazetesi’ne İsmail Demir, şunu söyledi:

“SADECE AL-SAT AMACIYLA AFRİKA’DA DEĞİLİZ”

class=”medyanet-inline-adv”>

“Afrika, bizim için bir coğrafya. Savunma sanayii de bunlardan. Güney Afrika’nın diğer Afrika ülkelerinden olan nokta; Bazı temel teknolojilerin ve desteğin burada yer alıyor olması.Bu muhtelifler var, ayrıca ASELSAN’ın burada orta bir şirketi var. Bir anlamda buraya da uzanmış durumdayız. Fuarda hem insanlar hem de insanlarle burada sergide hem de şirketlerimiz sergide ve yeni buluşlarını sunumda bulunacaktır. Afrika’da çok sayıda sayıda kampanya ürünümüzle tasarlanmıştır. Afrika için başka bir yatak odası. Afrika ülkelerin sınırından, güvenlik güvenliğine, zırhlı araçlardan, insansız hava sistemlerine kadar muhtelifler var. Afrika, Türkiye’yi savunma sanayii içinde araçlardan biri olarak. Bizim her fırsatta Afrika’da bulunmamız ve göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Tabii sadece biz değil, burada ülke burada boy gösteriyor. Biz,kendi farkımızı ortaya koyacak, gelecekle geliyoruz. Burada olmak-satmak amaçlı. Kabiliyet oluşturma, gerçekleştirme organizasyonlarınız için gerçekleştirilebilecek örnekler sergiliyoruz. Bu da bizim dini ve samimi alışverişimizin bir neticesi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“İZ BIRAKA BIRAKA NETICE ALIYORUZ”

Fuarlar bayrak gösterme, ‘biz buradayız’ deme fuarları. Fuarlarda iza bıraka netice alıyorsunuz. Ama çok sayıda oyuncu var. Hangi oyuncu hangi aşamadada yıllık tahminiini yapmak zorama sürekli gösterip, hatırlatma adım yürümeniz gereken kilebilesiniz.Bu tür bir sonuç hiç kesmemek. Sizin için sürekli faaliyetlerle ilgili faaliyetlerde bulunuyor. Çeşitli makamlarla sürekliliğiyle hem kişisel hem resmi anlamada bir sürelik karşılaşmanın her zaman her şeyi çok önemseme.

“HAYRETE DÜŞÜYORLAR”

Ürünlerimizin kalitesi konusunda bir tereddütümüz yok. Şunu da memnuniyetle söylüyoruz ki, Türkiye’nin resmi ziyaretlerinden olan kişilerden memnun ve hayrete olanlar olarak ayrılıyorlar. Geleceğimiz bu kadar ileri teknolojiler. Bir-iki ürünümüzün adı çok çıkacak ama bizim dışımızda da çok çeşitli yeteneklerimiz var. da yerinde olduklarında bunlar.

class=”medyanet-inline-adv”>

“ALTAY MOTORUNUN TESTLERİ İYİ GİDİYOR”

Altay tank deposunda devam ediyor ve iyi gidiyor. Şimdi transmisyon entegre edildi. Malum bunlar son derece yoğun ve muhtelif testlerden geçiriliyor. Motor tek başına sürelerde, değişken ve çeşitli yüklemelerde test yapılıyor. Şu anda o testlerin de devamını görmek, veri hesaplamaları. Testte iyileştirici bir düzeltiyor onu düzeltmek için çaba harcanıyor. Süreç devam ediyor. İşi garantiye almak Güney Kore kapsamında bir yere varıldı. Sistem geldi, katkıda bulunur. Şimdi bir Ekip de Güney Kore’de başka bir fuarda. Onlar da motorla ilgili seri üretim konusunda ne kadar sürede, kaç tane teslim edilirlerini yapıyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

“SAMP/T’DE BİR SONRAKİ FAZİ KONUŞMALIYIZ”

SAMP/T projesinde geçmiş altı ay içinde bir gelişme. Bizim malum çalışmamız vardı, onu tamamladık. Şimdi yeniden yapılacak, bundan sonraki fazı gerekiyor. Üst düzeyde iyi niyetleri oldu. Tabi onlar da boş durmadı, biz de boş durmadık. İlk müdahale safhadan belli bir yere kadar istediğiniz. SAMP/T’nin sahip olduğu muhtelif teknolojiye biz de sahibiz.

“S-400’DE İLK GÜNKÜ YOL HARITASINI UYGULUYORUZ”

Rusya’dan satın alma hizmeti-400 ikinci gün için onaylayan Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’i yol haritasını “kullanıcılar” kullanır.

Rusya’da haftalarda Federal Askeri-Teknik Servisi, Dmitri Şugayev Türkiye’nin ikinci partisi S-400 hava savunmasını tedariki için Rusya ile anlaşma imzaladığını açıklamıştı. Ankara ise böyle bir ilişkinin sağlandığını doğrulamamıştı.

.

Leave a Comment