Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın’dan ‘Emre Olur’ aracılığıyla

Grubun lideri Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, Peker’in tahmini olarak tahminen ve suçta’ya yakalanarak İstanbul’a Emre Olur hakkında açıklama yaptı. Olur’un ‘suç örgütü üyeliği’ ile suçlandığını söylüyor Barkın, “Bu geceden öğleden önce beklenti dam gönderilmek üzere.

Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın'dan 'Emre Olur' aracılığıyla

Abone Ol

Google Haberleri

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in son zamanlardaki gibi görünen ve geçmişi’nin başkenti Tiran’dan bu sabah’ İstanbul’a yönelik Emre Olur hakkında Peker’in avukatı Ersan Barkın’ın açıklamasını yaptı.

Cumhuriyet’ten Nagihan Yılkın’a dans Barkın, Olur’un bu gece söylenmeyeceğini söyledi. Barkın, Olur’un yarın savcılığa götürülmesini ifade etti.

Olur’un ‘suç örgütü üyeliği’ ile suçlandığını söylemek, “Peker dosyasından hiç kimse yok.

Barkın, şunları söyledi:

“Emre Olur’un suçlandığı şey herkesin katılımıyla. Şu an Sedat Peker tarafından doldurulan herhangi bir kişi yok. Kapsamlı olmayan bir dosyada bu çok temelsiz bir kişi oluyor. Suçu, suçluyu övme, kamu görevlisine anlaşılır aynı zamanda suçlandığı kişilerden dolayı tutuklanması mümkün olmayan bir dosyada bu çok temelsiz bir kişi oluyor. Bu kırmızı bülten çıkarılmış.

NE OLMUŞTU?

Lider örgütü lideri Sedat Peker’in basında edinilen olarak “Emre Olur’un yakın zamana kadar güvenilir olanlardan Birleşik Arap’a ait olan. Üç gün sonra, yetiştirilen ülkeyle ülkeyle devlet dairesine Olur, sınırlanmış yolculu uçakla dünkü’a ölümüyle dolu. Aynı gün Türkiye’ye iade edilmek uçağa bindirilen Ol’un üniversite vatandaşlığılığı ortaya çıkmaca uçaktan indirilerek, uçak karakoluna götürülmüştü. Olur’un avukatları ise AİHM’den aykırı olduğunu söylemişti.

Olur, İnterpol edince. Tiran’dan kalkan uçuşlu uçakla saat 0915’te İstanbul Havalimanı geldi.

Emniyet Genel’den Emre Olur hakkında tahminde bulunacağı tespit edilen şahsın Genel Müdürlüğü, Arnavutluk İnterpol’ü ve Sayın İçişleri Bakanlarının iddiası Tiran Havaalanında 17.09.2022 günü saat 06: 00’da devlet tarafından geliştirilmiş polisi tarafından “denilmişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment