Sedat Peker’in Beykoz’daki saldırıda

Geçen yılın mayıs kampanyalarından bu yana sosyal sosyal medya hesaplarından bu yana sosyal yardım hakkında iddialarda bulunan suç örgütü iddiasıyla hakkında yakalamayı seçecek Sedat Peker‘İstanbul Beykoz’daki evi, Milli Parklar ve Bahçeler’e devredilmişti.

Sedat Peker’in gündemine saldırı

Peker’in Beykoz Korusu’nun merkezi içinde yer alan ve ‘tek mal yapısım’ Bir sabah bu sabah saldırı düzenlendi. Saldırı, sabah 09.30’da gerçekleşti. Evin iki araç geldi. Bir araç beklerken, yakına gelen araba camı açıldı. Eve Sedat’ın bilgisini almak için başlayacak olan hedeften yaklaşması arabanın ateş etmeye başlayacak. Evdeki görevli Yılmaz Günay‘a 3 kurşun isabet etti. Günay, ağır olarak Beykoz Devlet Hastanesi’ kaldırıldı. Evde, Peker’in bilgisi dahilinde 6 kişinin yaşadığı yaşam, 3’er kişilik vardiyalarlaları tamamlandı.

Sedat Peker cephesi saldırı için ne diyor?

Sedat Peker cephesi saldırıyı, suikast timi iddiasının gözdağı olarak yorumluyor. Sedat Peker’in dijital tecrit kurbanlarından sonra muhafaza edilmek timi iddiasının dışında “Türkiye’deki yakınlarının da hepsine veririz, yakınız” mesajının iletildiğini söylüyorlar. Sedat Peker’in susmasını benimsemelerini yorumluyorlar.

Sedat Peker hakkında suikast timi iddiası

Murat AğırelDün Halk TV yayınında Sedat Peker için uluslararası infaz timi hazırlamış olduğunu söylemişti. Bu yolla nasıl ulaştıracağınızı Ağırel Madem başkasının tweeti ile paylaşabiliyor, kendi hesabından neden gelmiyor? ben Sedat Peker’in çevresine yakın bir yere ulaşmaya tanık olan Halk TV izleyicileri ile tanıştım.”

Sedat Peker, uluslararası uluslararası çetelere davet gönderildiğini söylüyor Ağırel şu bilgileri verdi:

“Belli gruplara, uluslararası suç çetelerine hedeflenen kişiler kellesinin planlanması için yapılacak olan Sedat Peker’e bir suikast üzerine bir örgüt ile anlaşmaya varıldı. Edinilen bir uygulamada derinden yapılmış menzlerde… Sedat Peker’in katliamı için ya da kellesi için ortaokul fe konulmuş.

Leave a Comment