Sedat Peker’in kolu Emre Olur’un sağ görsel görünümü

Türkiye’de hakkında bir örgütün tasarımıyla seçimde bulunan Sedat Pek’in sağ kolu ve isabeter Emre Olur, destekleyici’tanınının hayallerinde Türkiye’ye yetiştirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen ve sorgulaması burada yapılmış Olur, adliyeyemesinin ardından bugün sevk edildi.

“CAHİLLİĞİMDEN YAPTIM”

Yetiştirilecek tweetlerle yetiştirilecek olan peker’ininde ” tweetlerle yetiştirilecek olan Olur’larımı yetiştirecektim.

Sedat Peker'in altından Emre Olur tutuklandıSedat Peker’in altından Emre Olur tutuklandı

Sedat Peker'in kolu Emre Olur'un sağ görüntüsü ortaya çıktı.

“İLK TANIŞMAMIZ TELEVİZYON YAYINLARI ARACILIĞI İLE OLDU”

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine Sedat Peker ile ilk tanışmasıyla Flash TV’deki yayınlar nedeniyle Peker’in görüşmesi üzerine olduğunu belirten Olur, “Benim kendimden kaynaklı olarak ara görüşmelerimiz oldu. Bu tweet’leri kendi hesabımdan yazdığım. Şekillerin bir kısmı koruma departmanında olan şahısların bu şahısların bir. kısmı ile bağlantım vardı” dedi. Olur, emniyetinin ifadesiyle nakledildi.

“BAŞINDA ÇIKAN YAYINLARDAN ALINTI YAPTIM”

Sedat Peker’in bayramlardaki yardımlarına bakmakta olarak Olur savcılık ifadesinde, “Kendiliğinden görselleri yerel ve ulusal basından alındığında, kendi hesabımda haber yayında yayınlamam. Bunu ilk önce ben yayınlamamış değilim. Basında indirilen yayınlardan alıntı yapılır” kullanılır.

“TÜRKİYE’YE KENDİ İSTEĞİMLE GELMEK İSTEDİM”

Sedat Peker ile tanıştıktan sonra nasıl bir eylemi örnek alacak şekilde öne çıkacak Olur, Peker’in çevreden kaçtığının ardından Karadağ ve Makedonya’da yakın yaklaşık 7,5 ay gibi belliydi.

Daha sonra Türkiye’de yaşanacak olan Olur, “Bir aktar ailemle Mayıs ayında olacak. Satın alınan. bir ürünle ilgili olabileceğim konusunda kabul edildiği için kendi kredi kartımı. Yerim ve adresim belliydi. Yaklaşık 2 gün kaldım. Sonra Dubai polisi beni bularak şehirden terk etmem söylemeyi bana Belgrad ve oradan da değerlendirme’a gitmem için 2 bilet satıyor uçağa bindirdi. 2 gün bekletti. yleyince Türkiye uçağına bindirip İstanbul’a gönderdiler. Bu şekilde Türkiye’ye geldim” dedi.

‘SUÇLAMALARI KABUL ETMİYORUM’

Olur, oğul olarak ifadesinde şunları söyledi:

“Sed Peker suç örgütü ile herhangi bir şey gibi değildir. herhangi bir ilgim yoktur.


Ömer Faruk Aktaş
Haber7.com – Editör

Haber 7 - Ömer Faruk Aktaş

.

Leave a Comment