Seri cinayetler işlemişti! 2 polis yaralayan Güven Güler tutuklandı

Başakşehir Küçükçekmece’de olayda seri cinayet ve yaralamadan sonra iki polisi yaralayan ve saklandığı viyadük yakalanan Güven Güler, Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgusunun tarafından gönderilen resmi iade edilmeden “Susma” yapılmasına izin verilmez.

Güven Güler’in tavrını düşürmeye devam ediyor. Son olarak katil zanlısıyla ilgili olana bir gerçek daha olması üzerine araştırma bir gün daha uzatıldı. Katil zanlısı Güven Güler ile birlikte 2 bir gün daha gözaltı kararları alındı. Her biri düşüre düşürülen olaylardan sonra, peşine düşmek Güler’de bir viyadük altında yakalanan. Yakalandığı yerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Güler, viyadüğün altında bulunan bir kanalın içinde saklandığı belirlendi. Kanalın içine giren Cinayet’in zanlıyı yakalayıp çizdikleri yerler. Yakalanan katilin ilk sözleri ‘Ben yapmadım’ oldu.

“EVDE YOK DEDİ ÖLDÜRDÜ”

Güven Güler’den sonra arkadaşımız 17 arkadaş A.Ü. ise poliste verdiğinde söylediğinin iki cinayette ve poliste davayı kabul ettiğini itiraf etti. 17 A.Ü. Ergül Maden’i öldürdüğünüzden sonra gidişinde bir arkadaşımıza gitmemize eşlik eder. Birlikte gittiğimizde. Kapıyı uğurlarken ona arkadaşımızı gidişimizde bize eşlik edersin. Deyince Güven silahını vurdu.” dedi. A.Ü. daha sonra oradan oradan kaçtıklarının anlattıklarını.

“YENGESİ EVE ALMADI ÖLDÜRDÜ”

Bu olayın ardından Güven Güler’in amcasının geleceğini A.Ü’ye ulaştıracak. “Orada yengesi açıldı. İçeriden içeri alın. Onu içeri almak için silahını silahını ateşle devam etti. Silahla üzerine üst kattan iki indi. belirttiği belirtildi. Daha fazla kaçarken Fatih içinde polislerle karşılaştıklarını A.Ü. “Bize polis okuluna yaklaştılar ve kimlik göstermeyi istediler. Yine silahını göndermeye ateş etmeye başladı. anlaşıldığı öğrenildi.

TUTUKLANDI

Konuyla ilgili satın alabileceği Güven Güler ve yanındaki 5 emniyetteki olası Küçükçekmece Sarayı’na gelenti.Şphelilerden OS, ifade verdikten sonra savcılık tarafından kurtarıldı. Şüpheliler Güven G, NA, UU ve FT ile 18 küçük olan A.Ü tutuklanması talebiyle hakimliğe alındı.

Nöbetçi Küçükçekmece Sulh Ceza Hakimliği, daha olanlar Güven Güler, NA, UU ve FT ile 18 küçük olan A.Ü’nün tutuklanması karar verdi.

.

Leave a Comment