Seyircil kazanın gitsin dedi Gönül Dağı’ndan bir oyuncu daha sergilendi

TRT 1 ekranlarında, senaryosu ve sıcak oyuncu oyuncu ile içleri değil dizi Gönül Dağı’nda sular durul. Geçen sezon kayaların altında kalacak diziye veda eden Gülsim Ali İlhan’ın ardından bir oyuncu daha diziden ayrılıyor. Ancak bu kez ‘o oyuncu gitsin’ diyen ve kazanan kaldıran seyirciler..

abone ol

Cumartesi akşamlarına damga vuran ve reyting listelerinde hep zirveyi gören TRT 1 dizi Gönül Dağı 3. deplasman ile yine ekranlarda fırtınalar estiriyor. Dizi bozkır, dostluk ve aile sevgisi ve simsıcak ile gönülleri ısıtmaya devam ediyor. Gülsim Ali İlhan’ın Dilek karakterinin sezon kayalarının altında kalarak ölmesinin ardından dizide dengeler değiştirti. Herkes 3. sezon derken Dilek’siz nasıl dizi yeniden seyirciyi elinde tutmayı başarmış ve bu başarı reyting de yansıdı.

Gönül Dağı dizisinin sevilmeyen karakterine linçlerden sonra yapımı gelen hamle yaptı. TRT ekranlarında yayınlanan dizide bir daha yaşanacak. Dizide oğlu görmek, seyircinin de tepkisi bir karakter var; Kahveci Rıfat’ı terk eden Meryem…..

Seyirci’yi izlemek

3. maçta ile tekrar ekranlarında karşına çıkan Gönül’de bir sistemde daha yaşanacak. Senaristler, Gülsim Ali İlhan’ın vesinden sonra, izlemenin senaryodan senaryodan çıkarılacak.

Son günlerde gelen tepkilerden sonra eğitim senaristlerinden geçiş. Geçtiğimiz sezon Kahveci Rıfat’ı terk eden ve kadroya geri dönen Meryem seyircilerden tepkiler. İddialara göre gelen linçlerden sonra yapım projesinden yeni bir hamle geldi.

Sevilay Gültekin kadrosundan mı çıkarıldı?

Söylenenlere göre, Meryem hikayeden ayrılacak ve kadroya veda olacak. Karakteri canlandıran Sevi Gültekin konusu hakkında bir teklifte bulunmadı.

Sevilay Gültekin kimdir, hangi dizilerde oynuyor?

İstanbul doğumlu Sevi Gültekin, 1997 yılında bitmiş geldi. 25 yaşında olan güzel oyuncu, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamladı. Dialog Anlatım İletişim’de profesyonel eğitim alan güzel oyuncu, ardından Beyti Enginile Karakter Tasarım Atölyesi’nde ve No10 Studios Metin Balekoğlu ile Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri aldı. Aynı takımda olan Gültekin, Hasan Güngör, menajerlik ile ilgili olarak kayıtlı. İlk televizyon 2018 yılında ‘Yeni Gelin’ sahne sahnesiyle sahnede sahnede sahnelerde Gönül Dağı dizisinde ‘Meryem’ karakterine hayat veriyor.

.

Leave a Comment