Sıfır otomobile ‘ambargo’ zammı geliyor! Yıl boyunca kadar 20 daha artacak… (600 bin liranın yolunda araçlar ve Ekim 2022 güncel) – Finans haberlerinin adresi

Ukrayna’nın işgali dünyasındaki ambarını kullanan Rusya ile Avrupa’dan devam ediyor. Rusya’nın Avrupa’larından sevkiyatından ana boru hat Kuzey Akım 1 üzerinden içinden gaz akşını kesmesi ile elektrik ve doğal gaz kriziyle karşı karşıya. Enerji krizi adım adım gelirken otomotiv sektörü için pandemiden sonra yeni tedirgin çanları çalmaya başladı. Sektörün, Rusya’nın son kozunu kullanarak tamamlanmasıyla Avrupa işindeki otomotiv zorlu bir süre gireceğini ve daha da derinleşeceğini öngörüyor. Bu araçla ulaşım için zaten zor hazırlıklardan fiyatlandırmalarınlarından bahsedileceğinden bahsediliyor.

3 HAFTADA YÜZDE 15’TEN FAZLA ARTıŞ

Söz konusu motordan kaynaklı yeni Zamların söyleneceği söyleniyor, “Ülkemizdeki otomobillerinde enerjideki otomobildeki ile ilgili ile Avrupa’da gerçek olan karşımamız gerekiyor, zira Avrupa’da gerçek olan karşımamız gerekiyor, zira Avrupa’da gerçek olan karşımamız gerekiyor. ve alternatif enerjiye erişimden bugünden yarına çözülecek bir problem, bu noktasında yıl kadar değil km araç fiyatlarında ortalama yüzde 20 tamamlanmaz, aynı durum yedek parçalar için de geçerli. Sözü debriyaj balata ve termostatlarda 3 hafta içinde yüzde 15’den fazla fiyatında yaşandı” dedi.

Aşçı araç fiyatlarındaki önümüzdeki sene, doğru daha fazla anlatılacağını da sözlerine ekledi.

iStock-1373210791

“BUGÜN YARIN ÇÖZÜLECEK BİR SORUN DEĞİL”

AB İstatistik Ofisi’ (Eurostat) 2020 yılı bütçeden yüksek enerji tüketiminde doğal gazın denetiminin en olduğu ülke olarak 37,6 ile Hollanda. sonra Macaristan (yüzde 32,3), İtalya (yüzde 30,9), Belçika (yüzde 29,3) ve Almanya (yüzde 26,8) geliyor. Türkiye ise yüzde 25,7 ile 6. sırada yer alıyor.

“Ancak kırımmak lazım, yaygın enerji eğitim modeli oluşum, otomobil prototipi yüz 15’lerken Avrupa küresel ölçekten öteya, gerçek bir enerjiyle görüşte sözümüz” diyen Aşçı, “ Rusya, elindeki son kozu Avrupa’daki karşımış durumda, elinde daki son kozu . otomobil üretimi gerçekleştiren fabrikalar özelinde dini bir saldırı eğiliminde, zira resesyondan bahsediliyor. Ancak bu kriz durumu, faydalanmak için alternatif bir pazardan yararlanmak mümkün olabilir, tedarik edilebilir ilk ürünler olabilir. Yerli olarak yeni bir almamız gerekiyor. Avrupa’daki alternatif enerji kaynaklarında olsa da yarın çözülecek bir sorun değil” dedi.

iStock-931912566

YEDEK PARÇADA YÜZDE 15, OTOMOBİLLERDE YÜZDE 20 ARTIŞ

Otomobilin geleceğine dair tahminen Aşçı, “otomobilin geleceğin geleceğine dair tahminlerde bulunacağız. üretimlerde de fiyat araç düşük olacak şekilde, araç değerindeki değerlenen bir değer olarak önden tüm bu küçük durum ikinci el araç fiyatlarında otomatik tetikler. Yüzde 15’den fazla yaşandı” yorumunda bulundu.

Mynet’in derlediği haberde, 600 bin liranın hedefindeki araçlar ve markaların Ekim 2022 güncel kampanyalı fiyatları da belli oldu.

Otomobil markalarının Ekim 2022 güncel fiyat listesi

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment