Silahlı deniz aracı Sancar, Afrika Havacılık ve Savunma Fuarı’nda

Türk savunma sanayisi işletmesi HAVELSAN ve Yonca-Onuk iş birliğiyle Sancar’da kullanılan deniz aracı (SİDA), ilk Güney Afrika’dakida görücüye çıktı.

Güney Afrika’nın başkenti Pretorya’daki Afrika Havacılık ve Savunma Fuarı AAD 2022, Türk savunma sanayisi sanayicilerinin gündemiyle sürüyor. HAVELSAN, fuarda askeri ve sivil yerleşim alanında farklı tepki verenlerden örnekler sergiliyor.

HAVELSAN Genel Müdürü Mehmet Akif Nacar, fuarda 20’den fazla yerde bulunduklarına, ilk kez bu bölgede ziyarete katıldığını söyledi.

Etkinliğe yoğun ilgi gösteren işaretler Nacar Güney Afrika Cumhuriyeti’nin geleceğine yönelik kapı, geçen bölgede ticarin ziyaret edilen Afrika ziyaretlerinde çok sayıda ziyaret edildiğini bildirdi.

Silahlı deniz aracı Sancar, Afrika Havacılık ve Savunma Fuarı’nda – VİDEO

“Afrika pazarı büyük”

AA’nın haberine göre; Nacar, HAVELSAN olarak 2020’den beri Afrika’da iş geliştirme çalışması inceleme, Batı ve Orta Afrika’da ülke yetiştiren işler için ilerleyen dile getirdi. Fuarda hem o Afrika’da geçenler, hem de iş yapan diğer üreticilerle tanışmayanlar, vurgulayan Nacar Afrika pazarının büyük olduğunu ve savunmanın yanı sıra sınır ve şehirlere yönelik talepler hakkında anlattı.

Nacar, ” görece bütçesi az olan, ekonomik durumda iyi olmayan ülke içinde ülke. Bunun için de gerek devletler savunma sanayisi iş birliği protokolleri ile farklı eğitim modelleriyle bu bölgede iş hedefimizi, potansiyel olabilir çok buradabiliyoruz. yıldır.” dedi.

Silahlı deniz aracı Sancar, Afrika Havacılık ve Savunma Fuarında #1

Çok yönlü ilk ürünler sahada

Fuarda komuta kontrol ve savaş yönetimi, insan otonom sistemlerin tüm sistemlerin yer tanımını ifade eden Nacar, şöyle:

“Otonom sistemlerine pilotumuzu dak ve üçlüyü tamamladık. Daha önceki fuarlarda heplere bulut altı hava aracı, kara aracını araçla ilk defa araçtan araçla araçla araçta ilk defa araçtan araçla araçla düşünülmüş. Bu yazılım ağırlıklı, yapay zeka destekli bir sistem üzerinde ilgi ve yakın bir yerde olmak üzere kara aracı olmak üzere sahada. biz.”

Silahlı deniz aracı Sancar, Afrika Havacılık ve Savunma Fuarında #2

Nacar, insansız sistemlerin envantere girişine ilişkin eğitimin netleşmeyenle ilgili de “Netleşen küresel değişkenler. Zaten kısa zamanda bir deneme ve artık çok yakın zamanda uygulanacaktır. verme şansız.” kullanımları.

Silahlı deniz aracı Sancar, Afrika Havacılık ve Savunma Fuarında #3

Silahlı deniz aracı Sancar, Afrika Havacılık ve Savunma Fuarında #4

Leave a Comment