SON DAKİKA | AK Partili isim canlı yayında! Gözler o tarihe çevrildi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı duyuracak

Son Dakika: 2023 Haziranı’nda seçileceklere bir siyaset az bir süre kala gündemi de hareketlendi. CNN TÜRK canlı yayın açıklaması yapan kişi AK Parti Genel Başkanlığında Erkan Kandemir, “28 Ekim’de Ankara Arena’da AK Parti Yol Haritası’nı Cumhurbaşkanımız aktaracak” dedi.

AKPARTİ

AK Parti Genel Başkan yardımcı Kandemir’in alanından satır başları:

“SÜREKLİ SAHADA OLAN BİR SİYASİ HAREKETİZ”

Biz AK Parti siyasi hareketi, harekete geçmek. Cumhurbaşkanımız teşkilatçılığa çok önem verecekleri için gelen gerileri son derece önemsiyor. Biz sürekli sahada olan bir siyasi hareketiz. Çok yoğun bir Ramazan sonunda Meclis’in bitmesiyle yazi geride kaldı. Arkadaşlarımız çok yoğun bir yaz temposunda milletimizle buluştular. Şimdi bu çalışmalardan sonra seçime doğru ilerlemeye başlıyoruz. Bizim için 3 adım var. çalışma saha çalışmaları. 2023’e Doğru Şehirleri adıyla yeni bir formata büründürüyoruz. İllerde ve bütün ilçelerde çok yoğun bir saha çalışıyorlar.

Bizim açımızdan Genel Başkanımıza sunmak üzere sahanın ulaşımını aktarma çabası içindeyiz. 81 ili biz bitirmiş, sonra 2. ve 3. turunu olabilirdi. Bu olmanın çok değerli bir varlığımızın olması bizim için çok değerli. Bu 1. kişi. Türkiye’de 26 milyon hane var, onun haneye gitmek, derdini bizim önceliğimizden gidiyoruz. Bizim açımızdan her sokak onu hafif derecede önemli. Biz Türkiye’nin tasarımlarında bir düşünce hareketizimiz için bütün Türkiye’nin tasarımlarında bizim önceliğimiz

“EKONOMİ ÖNCELİKLİ BAŞLIKLARINDAN BİR TANESİ”

Biz bütün düşünülenne uygun yaklaşımlardır. Ekonominin başlıca başlıklarından bir tanesi. Bizim Devletimizin siyaset yapma tarz bu. Vatandaşın beklediğine uygun siyaset üretmektir zaten AK Parti’nin tarzı. AK Parti, Türkiye’yi 21 farklı bir malzemeden taşıdı. AK Parti’nin hala Türkiye’nin 1. tarafını önermem bu. Sahadan çok ciddi bir geri bildirim, o geri bildirimin bizim MYK’mızda gündem olmasıyla siyasetimi şekillendiriyor. İkinci aşamalarımız çıkarılacak olan performanslarının değerlendirilmesi, satın alınacak olan kişilerden edinilenler.

“28 EKİM’DE CUMHURBAŞKANIMIZ AKTARACAK”

Milletvekili olmak yüksek bir performansla çaba gösteriyorlar. O gayret yeni başlayacak devam edecek. İl anketlerimizi de yapmaya devam edeceğiz. Bir yandan da içinden gidiyoruz. Üçüncüsü Seçim propagandası… 28 Ekim’de Ankara Arena’da AK Parti Yol Haritası’nı Cumhurbaşkanımız aktaracak.

ERKEN SEÇİM İDDİASI

Çok önemli bir seçime giderken. Cumhur İttifakı olarak seçkinin öne çıkanlarla ilgili tartışmaları gündemimizde yok. Muhalefet bunu kendine getirdi. Sürekli bir tarih ifadeleri, böyle bir gündemimiz yok. Haziran 2023’e de 9 ay kaldı, artık kullanılmaya başlamanın da zamanı geldi. Bu seçilecek, 2023’te cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Türkiye’nin adil bir ülke olarak davete götürülmenin kıymetini görüyoruz. Biz yeni yüzyılında Türkiye’yi farklı bir lige programımız var.

Ana slogan açıklanmazsa bile orada biz konuşmasının arasında olanlar. 28 Ekim’de AK Parti nasıl bir Türkiye hayal ediyor, onları Sayın Cumhurbaşkanımız paylaşmış olacak.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gelecek ve DEVA'dan sürpriz adım!  Akşener'le görüşeceklerGelecek ve DEVA’dan sürpriz adım! Akşener’le görüşecekler
'Öğretmenim' deyip 10 çocuğu kullanmak için kullanamadı!  Acılı anne yürek yakan sözler: Çocukken halen anne heyecanı‘Öğretmenim’ deyip 10 çocuğu kullanmak için kullanamadı! Acılı anne yürek yakan sözler: Çocukken halen anne heyecanı
Zammı kabul etmeyen ev sahibi kabusları doldu:Zammı kabul etmeyen ev sahibi kabusları doldu:

.

Leave a Comment