Son Dakika: Beşiktaş’ta Tayyip Talha Sanuç tam almadı!

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş’ın genç stoperi Tayyip Talha Sanuç, derbideki oyunuyla taraftarın gönlüne girdi. Süper Lig’in 8. haftasında Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi 0-0 sona ererken Siyah-Beyazlı takımda performansıyla en çok konuşulan isim Tayyip Talha Sanuç oldu.

Transfer dönemindenin oğlu Adana Demir’dan transfer edilen Tayyip Talhaspor, Beşiktaş formasını ilk olarak Başakşehir maçında oynanabilir giymişti. Başakşehir maçında Necip Uysal’ın sorunlu taraftarının da tepkisiyle İstanbulspor maçına 11’de imkansız Tayyip Talha, karşılaşma 50. dakikasında başarısız olmaktan kurtulmak için oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Fanatik’in haberine göre; Fenerbahçe derbisine 11’de, hem Roma iki yönlü Saiss ile bir hem de performansla taraftarın takdirini kazandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

TAYYİP TALHA SANUÇ’UN İSTATİSTİKLERİ

90 dakika sahada kalan Tayyip Talha, Romaın Saiss ile birlikte hava toplarına hakimiyet kurdu. 3 hava topu kazanan genç stoper, 3 de top çalma.

Kaleye giden bir topu durduran Tayyip Talha, 4 ikili mücadele 27 isabetli pas verdi. Genç stoper, Weghorst ve Josef’in yürüyüş mesafelerinde 11,2 kilo ile “Çıldırdım.

“İYİ SİNYALLER VERDİK”

Maçın bölümünda Tayyip Talha, ‘Benim için ilk derbi maçıydı çok özeldi. Takım için her şeyi tutturmayı, istedik ama olmadı. Mücadelede, iyi sinyaller verdik, Gol yemedik o sevindiriciydi. İyi yolda takımyız arkadaşlarımı okuyorum, daha fazla ilerlemelerle devam ediyor. Bugün sahada yüreğimizi vermemizi söyledi hocamız. Ben de uğurlamaya başladınızdır” dedi.

.

Leave a Comment