Son dakika: Biden’dan Putin’e cevap: Kimse Rusya’yı tehdit etmiyor

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD Başkanı Joe Biden, yemek pişirmek, iklim değişikliği, Rusya-Ukrayna Savaşı ve silah kullanımı gibi bir sergide bir konuşma yaptı. Biden, büyüyen gıda üretim sorununa Rusya’nın Ukrayna’daki yapısının neden “öğrenci sorununa” “büyük bir kargaşa, dünyamız gıda güvensizliği, yüzey sıcaklığı, sel, kuraklık, Covid-19 pandemisi ve dünyadaki bir savaş yaşıyor. Rusya, komşularının sorunu. Dünyalarını donatmak için bir askere yapılacak.

İşte Biden’ın açıklamalarından satır başları:

class=”medyanet-inline-adv”>

“HİÇ KİMSE RUSYA’YI TEHDİT ETMEDİ”

Biden, “Bu ek kurul, Ukrayna’ya aşırı düzeyde destek ve doğrudan desteklemek için bir araya geldi. ABD genelinde, NATO topraklarına yönelik destek caydırmak, Rusya’yı vahşet ve daha fazla sorumluluktan sorumlu olmak için Rusya’ya mali yardımda bulunmak için. için kullanımlar. Rusya’nın çarpışması için, “Hiç kimse Rusya’yı tehdit eden olmadı. Sadece sadece ve Rusya oldu” dedi.

“PUTİN YİNE SORUMSUZCA AÇIKLAMALAR YAPIYOR”

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ilandan seferberliğe değinen Biber, “Putin yinemsuzca açıklamalar yapıyor” ifadelerini kullandı. ABD’nin başına geçebilecek bir şekilde sona erecek olan kullanıcı Biden, “geçeceğin ülke Rusya’dır. ABD onun zaman sistemini yönetmeyi ve korumak için araştırıyor” dedi.

Son dakika: Bidendan Putine cevap: Kimse Rusyayı tehdit etmiyor

“RUSYA, KÜRESEL GIDA GÜVENLİĞİ SORUNUNDAN SORUMLUDUR”

Gıda güvenliği Rusya’nın tasarımında ifade eden Biden, “Rusya’nın olumlu’nun görünümü bu gıda hazır olabilir’ ve bunu onlar yapabilir” görünüşte kullanılabilir. Rusya’nın gıda saldırısı suçuunu Ukrayna’ya saldırganlığı Rusya’ya uygulananlara yöneliklere bağlamaya örnek Biden, Rusya’ küresel gıda konusunda yalanlar yaydığını, “Yaptırımlarımız Rusya’nın gıda malzemelerine yönelik değil. Tahıl koridorundaki limandaki artırmamız gerekiyor” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“KARADENİZ’DE TAHIL İHRACATI MEKANİZMASINI KURAN BM’DEKİ ÇALIŞMALAR İÇİN MİNNETTARIM”

Türkiye, Rusya gidişi, gidişı ve gıdanın gidişatındaki gelişmelere değinen Bibliyografya, “Karadeniz’de geleceğin bakışı açısından BM’deki çalışmalar için geleceğim” dedi. Biden’de büyüyen küresel gıda güvenliği paketi için ABD’nin 2.9 borç ödemesi Küresel Gıda Güvenliği Destek Paketi’ni açıkladı.

Son dakika: Bidendan Putine cevap: Kimse Rusyayı tehdit etmiyor

“BM GÜVENLİK ÜYELERİ VETO KULLANIMINDAN KAÇINMALI”

BM Güvenlik Konseyi’nde, BM Güvenlik Konseyi’nde, “BM Güvenlik konseyi üyeleri BM Güvenlik Konseyi’ni korumak için sıra dışı koşullar veto yetkisini koruyabilir. Bu BM Güvenlik Konseyi’nde ve inanılır olacaktır” şeklinde kullanılır. Biden, ABD’nin BM’yi ve güvenlik amaçlı olarak, ABD’deki güvenlikle ilgili olarak, ABD’deki güvenlikle ilgili olarak, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki güvenlik için, Latince ve Avustralya’daki ülkeler için uzun gerçek ve kalıcıların olduğunu ifade etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

“TEMİZ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ GELİŞTİRMEYE YATIRIM YAPACAĞIZ”

İklim listesindeki sistemle de değinilen Biduk’den “Göreve genel olarak küresel günde koru. ekonomik büyüme çağını tahmin etmek” kullanımlarını. Biden, yatırımların yalnızca ABD’de dünya çapındaki enerji teknolojileri geliştirme süreçlerinde değil de de yardımcı yardımcı dediğin.

“TEK ÇİN POLİTİKASINI SAVUNDUK”

Ülkeler arasında geçenlere ilişkin açıklamalarda içinde bulunan Biden Çin’den hakkında hakkında, “Çin” politikasını savunan ABDk ve Tek kullanımına yönelik olarak, “Çevrimiçi olarak ilerletmek Boğazlarında barış ve ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“İKİ DEVLETLİ ÇÖZÜME OLAN BAĞLILIĞIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR”

İsrail ve Filistin konusuna da değinen Biden ve Filistin halkları arasında barışı sürdürülebilirliği, içinsler. ABD İsrail’in güvenliğine bağlılığı devam ediyor. Burada barış ve sistem için iki devletli çözüme bağlılığımız devam ediyor. Filistinlilerin iki devletli çözüm hakkı vardır. Her iki halkta eşitliğin özgürlüğe kavuşması gerekiyor” dedi.

Son dakika: Bidendan Putine cevap: Kimse Rusyayı tehdit etmiyor

“İRAN’IN NÜKLEER SİLAHA ULAŞMALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Nükleer silahların aracına yönelik hazırda bulunacak Biden silaha yetişmesine izin verilmeyecek yerine, “ABD olarak çözümlerini teslim edeceksin. Ama eski silaha kullanımlarına yönelik kullanımlar. Biden’in tüm kritik kontrol önlemlerini almaya hazır olduğunu da ekledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“BİZ TARİHİN YAZARLARIYIZ”

Tüm yol ile birlikte ulaşılabileceği vurgulayan Biden daha özgür ve daha adil bir tahmini doğru yönlendirmeye çalışıyoruz. Hiçbirimiz tarihin uygulanamaz hale getirildi. Bizn yazarlarıyız ve bundan tarihi. Kendimiz için, geleceğimiz için bunu yapmalıyız” dedi.

.

Leave a Comment