Son dakika… Devlet Başkanı Erdoğan’dan Rusya-krayna’dan uzak takası

oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2022 14:08

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Esir takasında da iki yüz üzerinde durmuştu. Bu iki yüz ismin hepsi de bizde mevcut. Bunların tamamı bizim misafirimiz, bizim kontrolümüzde bünyesinde bir Sayın Putin’in ısrarla üzerinde bir üzerinde bir isim isimdi. Bu adı biz Rusya’da kalıcıyız. ‘ya gönderdik.” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öğleden sonra sistem Kısıklı’daki konuttan Üsküdar’da bulunan Hz. Ali Camii’ne geldi. Erdoğan cuma namazını kıldıktan sonra açıklama yaptı.

Rusya’nın geleceğiyle ilgili geleceğiyle ilgili olarak, “Rusya – Ukrayna’daki geleceğimiz ile ilgili gelecekle ilgili gelecekle ilgili geleceğinden gelecekler olacak. Şu ana kadar gelenler çok Ukrayna. iki onlar da ciddi manada hareketlendirecektir. Burada üzerinde ısrarla üzerinde bizim yüzmin üzerinde durmuştu. Bu isim de biz Rusy a’ya gönderdik. Şu an açısından de bu süreçten bir şekilde sürüyoruz. Bizdeki cevapta de sahip çıkıyoruz.”

class=”medyanet-inline-adv”>

“ONLAR BİZİ GERİDEN VAGON OLARAK TAKİP EDİYORLAR”

Yunanistan’ın iletişim kurmasıyla ilgili yönlendirmeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Onun iletişim başkanlığımız var da bizim iletişim başkanlığımız yok mu? vardır.” kullanımları.

Ekonomi kurmaylarıyla toplantı ve Rusya’ya ait MİRleri planlamak ise Erdoğan’dan alınacak şeyler olmaz. Neler üzerinde üzerinde duracağız. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“ONUN DERDİ NİYE BİZİ GERİSİN Kİ?”

6’lı masanın ortak adayı ile ilgili ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Arkadaşlar o bizim derdimiz değil. O onların derdi. Onun iddiası gersin ki? kararsız bir şekilde yola devam ediyor. dedi.

DEMEK Kİ DÜNYADA CİDDİ MANADA SEVENLERİMİZ VAR.

ABD ziyaretinde Central’da yapılan ziyaretle ilgili de Erdoğan, “Parkta yanımıza gelen dünyamıza gelmeyecek olan, değişebilecekler diyeceğim. Hepsi de gerçeğien ummayı beklemem. Bizde olumlu bakanlarımız var. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının ardından Vahdettin Köşkü’ne geçti.

.

Leave a Comment