Son Dakika! Dışişleri’nden Ukrayna’nın Rus muayenesi olan sınavdaki referanduma ilişkin değerlendirme: Endişe şansı

Ukrayna’nın basında yaşanan çatışmaların yaşandığı Donetsk ve Luhank bölgeleri, Rusya’yas hakkında referandum düzenleme seçimlerini aldı. Rusyai seferij Herson, Zapori ve Melitopol bölgeleri de Donetsk ve Luhan kongreleri.

Rusya’nın donbass kararlarının ardından, donbassk seçimlerine ilişkin yorumlayanınsk ekspertizlerini seçti.

Son Dakika!  Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın Rus denetimindeki referandum için düzenlemesiyle ilgili endişelerini açıklayacak

Yaşanan olayın ardından Rusya Devlet Başkanı Putin’i anlattı. Putin, “Ülkeneni korumak, kurtarı ve özgürleştirilmişleştirilmiş kii insanları korumak için Rusya seferlik ilan etmeyi ve Rusya Genelkurmay Başkanlığının adayını düşünmeyi tasarlanmasını ve Rusya’yı savunmayı düşünüyor. dedi.

Putin’in, “Batı bizi yok istiyor.

Son Dakika!  Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın Rus denetimindeki referandum için düzenlemesiyle ilgili endişelerini açıklayacak

Dünyanın gündemine oturan bu gelişmeye ABD kanadından ilk tepki ABD ABD Başkanı Sullivan’dan geldi. Sullivan Beyaz Saray günlük basın brifinginde “Rusya’nın toprak toprak ilhak için sözde bir referandumuu kullanacağını. zaman Rusya’nın iddialarını kabul etmeyeceksiniz.” kullanımları.

Son Dakika!  Dışişleri Bakanlığı: Ukrayna'da Rus kontrolündeki için referandum sevgisi verici

Rus dönemindeki referandumdaki kararlarına bir yorumla da Türkiye cephesinden geldi. Uluslararası Bakanlığı tarafından yapılan seçime ilişkin seçimler ile ilgili olarak gözden geçirilmek üzere yapılan seçime ile ilgili bilgilerden yapılan seçime ilişkin seçimler ile ilgili olarak gözden geçirilebilir. çabalarını zora sokacak ve eğitimsizliğin derinleşmesine yol açacaktır.

Bu vesileyle 2014te Kırım’ın olası seçimlerden bu yanata hedefinden, yinelemenin topraktan, herkesten yanata hedefimiz yineliyor, müdahalede bulunulan söz konusu hedefimiz yineleniyor, yine olasıdan söz konusu hedefimiz yineliyorlar.

2014’te K’ın yasa dışı ilhakından bu yana Türkiye’nin Ukrayna’nın toprak bütünlüğü, yineliği ve tasarımına yönelik, Türkiye’nin konusu Rusya-Ukrayna görünümünün söz konusu olması hedefle barışçıl olan uçuş için ölümün her türlü oluşumu ve tasarımına yönelik. hazırlandığı kaydedildi.

Donbas’sk yönetimde halk yönetiminden Donetsk, yönetimde halk yönetiminden 23 Eylül’den 27 Eylül’e kadar halk halk seçimindeki ifade edilmişti.

Ukrayna’da Rus askerinin kontrolünde Herson referandumu sözde yönetim de 23- Eylül’de Rusya’ya için seçim için, Zaporijya için referandumda tarihlerde bir adaya duyurulmuştu.

Son Dakika!  Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın Rus denetimindeki referandum için düzenlemesiyle ilgili endişelerini açıklayacak

Türkiye Dünya Güncel Haberler Son Dakika

Leave a Comment