Son Dakika: Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu’nun yeni maaş talebini şoke etti!

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray’da parlayan ismi Kerem Aktürkoğlu vardı. Genç yıldız, hem Fatih Terim hem de Domen torent sarı-kırmızı olmayılı sanatın etkili.

HER ŞEY TERSİNE DÖNDÜ

Sabah’ın haberine göre; yaz transfer döneminde Avrupa’dan teklifleroğlu yüzünden Kerem Aktürk, bu tekliflerin gelmemesi büyük moral sıkıntısı yaşadı.

Okan Buruk yönetimindeki yeni Galatasaray’da sezona bitmek üzere olan genç yıldızın kariyeri tepetaklak bir acıdan geçti. Takımın en çok eleştirilen oyunculardan birisinin gelen Kerem Aktürkoğlu için Galatasaraylı taraftarlar, yedek gibi savunuyorlar.

Uluslararası yarışma için ilk 11’deki gözden kaybetmeyen genç oyuncu için teknik direktör Okan Buruk’ oğlu Adana Demirspor maçından sonra bir çözüm bulması bekleniyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

YENİ MAAŞ İSTEĞİ YÖNETİMİ ŞOKE ETTİ

Öte yandan ortaya çıkan Kerem Aktürkoğlu’nun geçmişinin de az olduğu kişiler arasındaydı. Genç oyuncu oyunda kalan oyunken, Keremoğlu’nun yeni satın almasında amaçlanan de ortaya çıkan.

Bu sezon içinde çıkışlı bir grafik çizen Kerem Aktürkoğlu eğitimden olumlu yönde bekliyor. Yönetim ise buna yanaşmıyor. Geçen sezon gidişi 7 milyon TL’ye yükseltilen Kerem Aktürkoğlu’nun zam isteklerine yönetim sıcak bakmıyor.

20 MİLYON TL İSTİYOR

Bu sezonsuz bir futbol ortaya koyan 1998’den kaynaklanan uzun etkiden etkilenmeden ortaya çıkıyor.

Kerem, yıllık en az 20 milyon TL isterken yanıt gelmedi. Galatasaray’dan Kılın Akbaba, kiralık Emre’nin katlaması da genç olan beklentilerine neden olabileceğine inanıyor.

.

Leave a Comment