SON DAKİKA | Gram, ve tam altın şaşırtacak! ‘Duraklama olmadan artacaklarının adresi’ – Finans haberleri doğru

Son dakika: Altın fiyatları son 2,5 yılın dip seviyelerinden devamdı devam etmeye devam ediyorsun. Altının fiyatı 1710’a kadar yükseldi. Dolar kazanmanın zirveden geri dönüşüne yönelik bir gidişat ile 960 liraya kadar gerileyen gram altın fiyatlarına doğru ilerliyor. Altın fiyatlarındaki bir başka başka ülkenin içinde ise TCMB’nin faiz belirleyicisi oldu. Faiz yükselişi yükselen dolar altının gram fiyatına da destek verdi.
Ons altın şu sıralar 1708 dolardan, gram altın ise 1013 liradan değerleniyor.

iStock-1275277599

GRAM ALTIN ​​VE ÇEYREK ALTIN ​​TAHMİNİ

Gram altın fiyatları için tahmin ve değerlendirmede bulunan Finans Tunç Şatıroğlu, ileriye dönük niyetini ifade etti. Uzman isme göre, yakın vadede değerli metalin fiyatına 35 oranında artacak. Bu para altın fiyatlarına da yansıyacağını belirten Şatıroğlu, 1500 lira rakamlarını dile getirdi. Bu arada altının fiyatı için de tahminini Şatıroğlu, 2.000 liraya işaret etti. Finansna göre mevcut olarak 1.600 lira olan, 2.000 bandına kadar olası olma ihtimali olabilir.

iStock-1411917321

“DURAKLAMA OLMADAN ARTACAK”

Analist yakın gelecekte altın için fiyat hareketlerinin görüleceği ve bunun için piyasayı hareketlendireceğini söylüyor. Bu sonra iselama olmadan bir fiyat başlangıcını öngördü. Durumun açıklayan uzman isim, bu tezini ABD’nin ekonomi politikasına bağlıyor. Şatıroğlu’na göre yükselişin en büyük nedeni Fed. Fed, ABD’de düzenli olarak faiz artırımları yapıyor. Bu faiz artışı yüksek olacak. Son olarak Şatıroğlu, tam altın fiyatları için 8 bin lirayı ifade ediyor.

GÜNCEL ALTIN ​​İÇİN TIKLAYIN…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Benzin ve motorine zam geliyor!Benzin ve motorine zam geliyor!
Benzin ve motorin ucuzken parlaklaştırmaBenzin ve motorin ucuzken parlaklaştırma
Erdoğan'dan asgari ücrete ilgi ile ilgili sözler!Erdoğan’dan asgari ücrete ilgi ile ilgili sözler!

.

Leave a Comment