Son Dakika Haberleri! Bugün Başlayan ve 1 Hafta Sürecek Nakit Kampanyasına İlgi Büyük!

Bankalar tarafından yeni nakit kampanyasında bir hafta olacak ve düşük faiz oranları ile birlikte sizde nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemesi alabileceksiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit ödemesi alabilecek ve kredinizi hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Son dakika haberine göre, Yapı Kredi Bankası ile birlikte Akbank tarafından bunlardan bu kampanyaya katılmak isteyenler tüm müşterilere banka politikalarına uygun olmaları durumunda 50000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi verilmektedir.

Acil ihtiyacın olması durumunda, şubelere gitmeden de internet üzerinden başvurumuzu gerçekleştirerek nakit ihtiyacını karşılayabileceğimiz bu kampanyalardan, puan kredisi yüksek olan sonuç, düşük faizlerle kredi alabilmektedir.

BAŞVURU

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi borcunda bulunabilecek olan, 50000 TL kredi ödemesi alınması durumunda, SMS ile ihtiyaç kredisi sonunda bulunabiliyor. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi ödemelerini gerçekleştirerek, NAKİT kullanarak isteyen tüm müşterileri için 3 ay ertelemeli kredi ödemelerini gerçekleştiriyor. Kredi yazıp boşluğunu bırakıp TC kimlik numaranı göreceksin, 44 25 numaraya mesaj olarak göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden kredi notlarında olacak.

Akbank, sadece ihtiyaç kredisi olarak sizlere, SMS ile değil, internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de düşündüğünüz zaman kredi vermenizi sağlayan bir kredi paketi hazırladı. Banka müşterisi sonlanmadan başlar, nakit gereksinimi olması durumunda buradan da kredi işlemlerinde bulunabilir.

Sms ile başvurabileceğiniz bir başka banka Yapı Kredi Bankası olarak bilinir. 44 11 numaraya mesaj atarak, bireysel kredisi yapısında bulabilirsiniz. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi görünen bu mesaj: 44 14 numaraya göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi alımında beklentilerinde olacak. Yapı Kredi Bankası müşterisi olan, kredi kullanmak için banka şubelerine gitmeden işlem yapmak zorundasa kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamaya giriş yaparak buradan da kredi alabilir. İnternet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullandığınız kredilerde daha uygun faiz oranlarından yararlanacak ve düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi masrafı olmadan kredi seçeneklerinden yararlanacaksınız.

Leave a Comment