Son Dakika: Kim Min-Jae’nin gözündeki alev alev ortaya çıktı! Serbest kalma bedeli…

class=”medyanet-inline-adv”>

Sezon başında Fenerbahçe’den 18 milyon euro’yu Napoli’ye transfer olan Kim Min-jae kısa süre içinde söz söylemeyi başarmayı başardı. Rennes’e transferden anlaşılan yıldız futbolcu, Napoli’nin muayenehanesinden sonraki işiyle sözleşme imzalamıştı.

Napolili savunmacının sözleşmesinde yer alan 18 milyon euroluk ücretsiz para ücreti Fenerbahçe’ye ödemişti. Napoli, İtalya Serie A’da 7 hafta sonunda 5 puan ve 2 beraberlikle 17 puanla zirvede yer alıyor.

NAPOLİ’NİN YÜKSELİŞİNDE KİM ETKİSİ!

Lider Napoli’nin yeni transferi Kim Min-Jae performansıyla göz dolduran futbolcular arasında yer aldı. Kalidou Koulibaly’nin yerine transfer edilen Kim Min-jae de, yükselişinde olumlu bir görüntü çizdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

25 Güney Koreli stoper, İtalya Serie A’da şu ana kadar. 6 karşılaşma 2 de gol kaydetti Şampiyonlar Ligi’nde sürekli devam eden’ ekibi, Kim Min-jae kış transfer göndermeye de ikide sıcak bakmıyor.

MANU VE TOTTENHAM PEŞİNDE!

Sabah’ın İtalyan basınından derlediğin, Premier Lig’den Tottenham ve Manchester United’ı transfer etmek niyetinde. Manchester United döneminde Kim Koreli yıldız stoper’ oturacağı ve transferi için ulaşım için- ileriye götürülecek.

Yazini Kim Min-Jae transferi Tottenham’ın Güney Koreli’nde sergilendiği belirtildi.

SERBEST KALMA BEDELİ 50 MİLYON EURO!

İki kulüp de Kim Min-jae için Napoli’nin 50 milyon euro’luk serbest kalma ücreti ödemeyi gözden geçirdi.

SÖZLEŞMESİNDEKİ DETAY ORTAYA ÇIKTI!

Ancak İtalyan gazeteci Gianluca Di Marc’ya göre Güney Koreli yıldızı görmek transfer için sadece serbest kalma bekleniyor olacak. Kim Min-ja’nın geleceğindeki bu delir ocakta uygulanamaz ve 2023 yazı tipinde değildir.

class=”medyanet-inline-adv”>

.

Leave a Comment