Son dakika… MHP lideri Bahçeli: Pençe-Kılıç Harekâtıyla hainler için hiçbir yer güvenli değil

class=”medyanet-inline-adv”>

İşte Bahçeli’nin açıklamalarından önemli satırbaşları:

Samsun kurtuluşumuzun meşalesidir. Samsun; Türkiye Cumhuriyeti’nin tertemiz mayası, Türk milletinin yüz akıcısıdır. Tarih boyunca Türklüğü yaşatmak uğruna hayatlarını feda eden aziz ecdadımızı, terörle mücadele ederken şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimizi rahmetle yad ediyorum.

CUMHUR İTTİFAKI GÖREVE HAZIRDIR

MHP ile Cumhur İttifakı Türk milletinin genişlemesini sağlamak, mazlum milletlere kılavuzluk etmek için dün olduğu gibi bugün de yarın da göreve hazırdır.

MİLLİ MÜCADELE SÜRECİ MİLLİYETÇİLİĞİN YOL HARİTASIDIR

Milli mücadele sürecinin millet sevgisinin, milli aklın sınandığı milliyetçiliğin yol haritasıdır. 19 Mayıs 1919’da umutsuzluğun koyu sisi dağıtıldı. Türk milleti tarihi boyunca zilleti reddetmek. Samsun’a çıkış, Cumhuriyet’in teşvikinin müstesna isteğiydi. Bu iradeye ambargo koyamayacaklar. Güvence; aziz Türk milletinin kahramanlık itibarıdır.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakika... MHP lideri Bahçeli: Pençe-Kılıç Harekâtıyla hainler için hiçbir yer güvenli değil

MUHALEFET PARTİLERİ TÜRKİYE’NİN KARŞI CEPHESİNDE TOPLANMIŞLARDIR

Türk milleti Lozan öncesine döndürülmek istenmektedir. Dışarda taviz türbülansına kapılan, içlerinde ise yalan talan politikalarına bel kanalı muhalefet partileri Türkiye’nin karşı cephesinde toplanmışlardır. Milli ilerlememizi durdurmaya da takatleri henüz olmayacak. Türkiye Yüzyılı görüşü; yayından çıkmış ok gibidir, menziline de süratle ilerlemektedir.

ZİLLET İTTİFAKININ ADAYI HALA ORTADA YOKTUR

Seçimlere az bir süre kala zillet davasının adayı hala ortada yok. Eğri bacaklı masalarda 8 kez toplanmışlar, bir arpa boyu yol alamamışlardır. Zillet doğruluğunun kundura derisinden yapılmış maskesini indirmek de bizim için milli bir görevdir. Tek söyledikleri güçlendirilmiş parlamenter sistem geri dönüşüdür. 6+1 formatında kurulmuş masada vatan ve millet sevgisinin kırıntısı yoktur. Her birinin gizli ajandası, farklı cumhurbaşkanı adayları vardır ve karşımızdadır. Yapılarıyla anlaşamayan, birbirinin kuyusunu kazan partilerinin ortak akla sahip olduğunu ileri sürme temelsiz bir ilerlemedir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakika... MHP lideri Bahçeli: Pençe-Kılıç Harekâtıyla hainler için hiçbir yer güvenli değil

CUMHUR İTTİFAKI’NA KUMAR MASASI DİYENLERİN AKLINA VE AHLAKINA ŞAŞARIM

Yapılanı yıkmak amacıyla bir araya gelmiş, çıkarları dışında hiçbir şey, gözetmeyen taraflara güven duysun mu? Zillet kurallarını kukladır, kuklacı ise Türkiye’nin düşmanlarıdır. Zillet uyumunu karanlık bir projedir. Cumhur İttifakı’na kumar masası diyenlerin tamamlaması ve ahlakına şaşarım. Asılı kumar masası bellidir. Türkiye Cumhuriyeti masada kurulmadı. Keyifleri yetene kadar yedi düvelle güç birliği yapsınlar Cumhur İttifakı çalışmaya bakacak. Belirsizliğin rotasını takip etme anlayışında değiliz.

CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ SAYIN ERDOĞAN’DIR

class=”medyanet-inline-adv”>

Yol haritamız bellidir. Türk ve Türkiye Yüzyılı manzaralarına milli birlikle izlemeye azmindeyiz. Seçimleri Türk milletinin karar anı, Cumhuriyeti yeni yüzyılı olarak değerlendiriyoruz. Adayımız belli, kararımız nettir. Seçime kadar değil, Türkiye Yüzyılı’nın çatısını el birliğiyle örene kadar biriz diyeceğiz. Cumhur İttifakı, Türkiye’dir, pazarlıksız, araçsız, Türk milletinin has bahçesidir. Cumhurbaşkanı adayı da sayın Erdoğan’dır.

CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ’NE ‘TEK ADAM YÖNETİMİ’ DİYENLER YALANCIDIR

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne ‘tek adam yönetimi’ diyenler yalancıdır, ‘şahsım rejimi’ diyenler on numara müfteridir. Milletin seçimini karalayanlar demokrasiyi ağzına alamaz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakika... MHP lideri Bahçeli: Pençe-Kılıç Harekâtıyla hainler için hiçbir yer güvenli değil

KILIÇDAROĞLU, MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR

Hedef dış politikada altın yıllarını yaşıyor. Sözü dinleten, egemenlik haklarından bir milim taviz veren bir Türkiye gerçeği ortaya çıkmıştır. Otobanlar, köprüler, tüneller, havalimanları yapılmış, cihaz dev bir şantiyeye dönüşmüştür. Salgınla en tesirli mücadeleyi Türkiye veriyor. Maalesef ekonomide ayak oyunları bitmemiştir.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun 18 Kasım 2022’de sosyal medyadan yaptığı İstanbul Borsası’nın itibarına gölge düşürme binasıü tek kelimeyle ahlaksızlıktır. Rekor üstüne rekor kıran İstanbul Borsası Kılıçdaroğlu’nun uykularını kaçırmaktadır. Kılıçdaroğlu, milli güvenlik sorunudur. Kılıçdaroğlu’nun yolu namertlik görüşmesi. Bu Kılıçdaroğlu, tasfiye memurudur.

class=”medyanet-inline-adv”>

İSTİKLAL CADDESİ’NDE YAŞANAN HUNHAR SALDIRI TÜRKİYE DÜŞMANLARININ FAAL OLDUKLARININ KANITIDIR

Terörle mücadele çok önemli kazanımlar elde edilmiştir. Güney sınırlarımız boyunca açılmak istenen terör koridoru baltalanmıştır. Güvenlik güçlerimiz hainleri araya toplayarak etkisiz hale getirdiler. Terörist neredeyse Türkiye artık ya da yıkıp geçmektedir. Tehdit nereden çıktısa açık hedef orasıdır.Dost güdüm şaibeli ülkeler, kiralık katiller alıcılar. 13 Kasım’da İstiklal Caddesi’nde yaşanan hunhar saldırısı Türkiye düşmanlarının faal sonuçlarının görülmesidir.

Son dakika... MHP lideri Bahçeli: Pençe-Kılıç Harekâtıyla hainler için hiçbir yer güvenli değil

VAKİT, DÖKÜLEN KANLARININ HESABINI DAMLA DAMLA SORMA VAKTİDİR

Dün gece yarım yapılan harekâtla teröristlerin mağarası, barınakları vurulmuştur. Hainler için hiçbir yer güvenli korunaklı değildir. Vakit hesabı vaktidir. vakıt; dökülen kanların hesabını damla damla sorma vaktidir. TSK’yı tüm gücümüzle gösteriyor, en alt rütbeden en üst rütbeye kadar hepsini tebrik ediyor, başarılar kutluyor.

TERÖRİSTE TERÖRİST DİYEMEYEN KİM VARSA TERÖRİSTİN EYLEM VE FİKİR YOLDAŞIDIR

İstiklal Caddesi’nde bomba patlayan katil her şeyi bir açıklarken, malum partiler hala somut delil peşindeler. Zillet partileri ağız birliği sahip olduğu suyu bulandırma derdindeler. CHP’nin bir grup başkanıvekili teröristin hangi örgüte ait olduğu muamma gittiği ağzından çıkarmıştır. Teröriste terörist diyemeyen kim varsa teröristin eylem ve fikir yoldaşıdır. Katile katil diyemeyenlerin vatan ve millet sevgisi kalmamıştır.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ekonomik ve siyasi istikrar korunacaktır. Türkiye’nin üniter büyüklüğünün sonuna kadar sahip çıkacağız. Biliyoruz ki bütün Türk illerini de kapsayan büyük bir aileyiz.

.

Leave a Comment