Sony PlayStation 5 (PS5) kırıldı!

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 kırıldı! Modüler aracılığıyla jailbreak Verilen PS5’in videosu paylaşıldı.

PlayStation 5 oyun konsolunun kırılması bir tartışılan bir konu. Bugünlerde Insider tarafından Twitter’da yapılacak bir video, popüler oyun artık modcular tarafından kırılıyor.

PlayStation 5 nasıl kırıldı?

Videoda bir kullanıcı jailbreak işlemi için özel olarak bir paketle görülüyor. PS5’in görünümü görülebilir, teknik olarak yapılabilirsa bu büyük bir olabilir olabilir. Webkit güvenlikten yararlanılarak kırıldığına göre. Kırılan PS5, 4.03 şifre alanı çalıştırıyor. Ancak açıktan yararlanan yazılım stabil çalışmıyor; birkaç deneme yapmak gerekiyor. daha da kısaca okuma/yazma düzeni sağlanabiliyor, çalıştırılamaz. Bu, andaki dosya yükleme ve çalışmasının şu anda mümkün olmayacak şekilde dönüyor.


Aslında PS5 tam olarak kırılmış değil. Yalnızca konsolun ürünleriyle ilgili olacakların resimleri çekilecek. Ancak PS5 için bu kadar etkili bir hack girişimi ilk kez açık şekilde yayınlanıyor. PS5’in hata menüsü ve paketinin ürünlerininin açıldığını gösteren bir video paylaşıldı.


SpectreDev uygulama, Python ve PS5 konsolunuza yerleştirmesi için PC’nizde bir web sunucu barındırmanız gerekir. Önümüzdeki günlerde veya haftalarda başka güvenlik önlemleriyle yapılacaklar.

Yorum Yaz


Paylaşabone ol
Google Haberler Abone Ol Butonu
Bu haber, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
Belirli zaman (çevrim dışı safra) okuyabilirsiniz:

DH Android indir
DH iOS indir

Leave a Comment