Sosyal medya bunu konuşuyor: “YouTube, videodan önce beş reklam yapmayı planlıyor”

Sosyal medya, “YouTube videodan önce beş reklam geliştirme” denilerek aktarılan bir gelişmeyi anlatıyor. Bildiğiniz herkesin içinde YouTube, Premium aboneliğip platformun ücretsiz kullanan kullanıcılarına reklam yapıyorlar. YouTube’un yeni bir reklam okuyucusu olarak başvuruda bulunanadan önceki kişilerden şikayetler oldu.

YOUTUBE 2 YERİNE 5 REKLAM GÖSTERİYOR

Gizmochina’nın haberine göre YouTube, ücretsiz bir video öncesinde 2 yerine 5 reklam göstermeyi test ediyor. Yani YouTube Premium abone olmayan YouTube kullanıcı, artık video olabilecek önce.

Aynı YouTube, 2 yerine 5 Eylül 2022’den sessiz sedasız reklam yayınına başladı.

KULLANICILAR ŞİKAYET ETMEYE BAŞLADIĞINDA HER ŞEY PATLAK VERDİ

Platformun testi ise, birkaç kullanıcı Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarında alışverişten şikayetlerini sergilemesiyle ortaya çıktı.

5-Youtube-Reklamlar-Square

insanlara, bir video gösterilemeyen önce 5 tane atlanların reklamlarını gördüklerini söyledi.

FcKSPZdXoAAbfBQ

YOUTUBE’DAN BUMBER REKLAM YANITI

Konuyla ilgili olarak YouTube, Twitter’da bir kullanıcı “5 reklam isyanına” yardım resmi bir cevap yayınlandı. YouTube kullanıcıya verilen cevaplarta, yeni 5 reklamın gösteriminin “bumper” olarak adlandırıldığı bir reklam türüyle ayrıntılı olarak belirtti.

YouTube yanıtı

YouTube reklam modellerinden biri olan, günde 6 saniye oluyor.

ŞİMDİLİK HERKESTE YÖK

Şu anda YouTube’u ücretsiz kullanan çoğu kişi, “videodan önce 5 reklam” yaşamıyor. YouTube belirli bir tarz içinde bu durum test gibi görünüyor. Şimdilik çoğu kişi, videonun başındaki 2 reklam yer alıyor. “5” reklam gösteriminin tamamı YouTube kullanıcılarına sunulup sunulmayacağıdır.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İnternet reklamları için reklamlar isteyenler için vds modemlerİnternet reklamları için reklamlar isteyenler için vds modemler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı sosyal konut projesiyle ilgili Prof. Dr. Naci Görür'den flaş paylaşım "Kesinlikle İstanbul'da uygulanmamalı"Devlet Başkanı Erdoğan’ın açıkladığı sosyal konut projesiyle ilgili Prof. Dr. Naci Görür’den flaş paylaşım “Kesinlikle İstanbul’da uygulanmamalı”
Yüzlerce kez paylaşıldı!  Ermeni rakipleri...Yüzlerce kez paylaşıldı! Ermeni rakipleri…

.

Leave a Comment