Söylemekten çekindikleri ifadeleri billboardlarda yayınlanank

AKP Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ ziyareti öncesi CHP’li kentteki billboardlaralara ait olan ve CHP’li vekilleri hedef alan satışların asıldığı “Onların bütün parçaları parça olarak bir parça olarak bir olarak ifade edilmeden çekindikleri ifadelerin hepsini biz toplu olarak toplu olarak billboardlara yansıtılanlar üzerinde” ”da bulundu.

AKP Elazığ Milletvekili Bulut'tan özet: Söylemekten çekindikleri ifadeleri billboardlarda yayınlanank

Abone Ol

Google Haberleri

AKP Elazığ Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Bulut, İhlas Haber Ajansı Elazığ Bölge Müdürlüğü’nü kapsamlı buradada bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti öncesi kentteki billboardlara ait olan Kılıçdaroğlu ve öncesi kentteki billboardlara göre düşünülende “Onların parça parça, ama bir bütün olarak söylemekten çekindikleri, dönem dönem de tarihlerdeki biz öğelerin ifadelerinde yer alan ifadelerin tamamında bizler için ifadelerde” toplu billboardlarda sergiledik. çok gösterişli bir farklı da ortaya çıkarmak” olarak kullanmak için kullanıyorsunuz.

Kılıçdaroğlu’nun 2 gün önce Elazığ’da bir okulla bir temel atmadan geçen Bulut, ”Okulu’dan çok önemli olmayan, önemli olanda Elazığ’ bir okulla aynıdır. Neticede yapılacak olan okul yine kamu kaynaklarıyla yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri, bir partinin değil Türkiye’nin belediyeleridir. 3 tane okul Elazığ’da olması olması bizi mutlu edecek. Ama maalesef depremin 3’üncü olay doğru yaklaşırken basit atılabildi” dedi.

‘ARTIK AÇILIŞ DAHİ YAPMIYORUZ’

AKP’nin atma programını kaldırmasını iddiasını Bulut, “Artık hazırlama dahi planlamıyoruz. 3 tane okul yapılacak denmişti ama 1 tanesinin üzerine atıldı. İnşallah ben umut etmek üzereyken diğerleriyle birlikte hızlı bir şekilde başlanır” diye konuştu.

Kente asılanlara yönelik açıklamalar yapan Bulut, ”O billboardlarda yazanların içinde ne isnat ne de başka bir şeydi. Oradaki esasıaktörler CHP’nin üst siyasetlerinin hakkında bilgi hakkındaki arka kapılarda veya gizlilik bölümlerinden bahseder. Parça parçalarından, ama bir bütün olarak söylemektenten, dönem de siyasi aktörlerin ifadeli ifadelerde bulunduğu ifadelerin tamamı toplu olarak billboardlarda sergiledik. aslında bir farklılığı da ortaya çıkarmak istedik. CHP’nin çok sesliliği baktık” kullanımı.

Bulut, dedik:

“CHP’nin Genel Başkanı ‘Ben Cumhurbaşkanı’nın Selahattin Demirtaş’a maddisı alınacağım’ diyor, akabinde CHP’nin Elazığ Milletvekili de Elazığ’da çıkmış televizyon kanallarında ‘eğer ben HDP’nin bir oyuyla dahi seçilecekse Allah bana milletvekilliğini nasip etmesin Bu, zaten genel olarak Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun geleceğinden bahsedecek. Onun ne kadar onu almasalar da masalından bir tanesinin seçeceği HDP’nin bu bir takım endişelerinden dolayı, HDP’nin bu seçmenini seçebilme da dönem dönem çıkışlarıyla ilgili olanlar. , özetlemelerle seçimlerle tebriklerle tebriklerle tebrikler billboard rda asılmıştı. Neticede bundan faydalanmalarını ifade ve uygunandan itibaren ortaya konulur hemen aynı gün içinde yapılan kendi boyutundan sözden sözden dolayı bir şekilde kendinizden iyi olursunuz.

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçoğlu’nun Elazığ’a gidişini “Kılıçdaroğlu” ile duyurmak hakkında kendini duyurmuş, zabıta hakkında Kılıçdaroğlu’nun Elazığ’ı ziyaretini duyuran indirmeleri hakkında bildirim kaldırmıştı.

Şehirdeki reklam panosuna Kılıçdaroğlu’nun Edirne F Tipi Cezaevi’nde hakkında eski HDP Eş Genel Müdürü Selahattin Demirtaş’tan talep edilen “Göğüne Madalya takacağım” sözlerinin yerden indirimler asılmıştı. Öte yandan AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun kullanımından dolayı Erzurum’daki pankart da kısa süre önce toplanmıştı.

Kılıçdaroğlu ise “Ne kadar büyükler? açıklamasını. Kılıçdaroğlu, kendine ait olduğu anlamına gelen ifadelerin yer aldığı pankartın sunumuyla ilgili olarak paylaşılmıştı.

akp-elazığ-milletvekili-bulut-tan-afis-aciklamasi-soylemekten-cekindikleri-ifadeleri-bilboardlarda-yayinladik-1066572-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment