Stefan Kuntz’tan sonra! ‘Yanlış bir şey mi var?’

A Milli Takım Teknikem ekibi Stefan Kuntz, Lüksburg görüşmeyi konuştu. “Şu ana kadar çok iyi getirdik, hedefimiz iki maçı da yapmak.” diyen Alman adam, kadroya davet edilmeyen Salih Uçan ve Umut Bozok için gelen adaylar, “Aynıs benim kafamdaki şuydu mayıs ve sezonki maçları hangi oyuncularla geçtiysem yine aynı kişilerle oynuyorlar. Bu oyuncularla yaptık. Ban göre göre doğru olan, devam etmek. Ekibimle maçlarını tespit ve şu bir oyuncuları çağırank.” diye cevap verdi.

Kuntz, son zamanlarda artan “U haberlerinin sorulması üzerine, 14 gol attık ve gol yemedik. Yanlış şey mi? Bu görev çok çekici bir görev, herkes burada olmak ister.” kullanımları.

Basın toplantısında da teknik araç 59 ile ilgili adam, “UEFA Uluslar Ligi’ni bir kitap olarak görürsek, ilk 4 maçın ilk bölümündeydi. Mayıs-haziran döneminde açıklanan kadroyu korumak istedi. . İkinci de takım ruhuydu.” yorumda bulundu.

“KADROYU DEĞİŞTİRMEYECEKTİK”

“Sakatlıklıkları mayıs ve Haziran’daki aileki kadroyu bozmayacağınızı Kuntz, “Sakatlıklarda olacakları, asla değiştirmeyecek. Süper Lig’de maç görüşmeleri takipk. Oyuncuların teknikleriyle teknik ekiplerle görüşmeyi takip eden hocalarla konuştuk. Kenan Emre Belözoğlu ve Çağdaş Atan ile görüştü. de Jorge Jesus ile görüştü. ve Ömer Erdoğan ile görüştüm.” değerlendirmesinde bulundu.

Kadroya dahil olan Tolga Ciğerci ve İsmail Yüksek için geliştirici Almanıcı, “Kulübe ve bir oyuncu karşı kararlırcı yok. Tolga Ciğer güçlü oyuncu, bizi güçlü bilen. Uzune uzunları, defansif yönünde güçlü oyuncu. Faro Ciğerci ve ona karşı tepki verebilir. İsmail Yüksek potansiyelini gösteren bir oldu. Dorukhan ve Salih Özcan’ı kaybettik. dedi.

“BİR TOPLANTI YAPACAĞIZ”

Günkü antrenmanda yern Merih Demiral’ın, günü takımla birlikte çalışacağını söylüyor Stefan Kuntz, “İlk yıl yapacağımız bir toplantı olacak. Şu an amacımız Uluslar Ligi. Burada olacağımO elemelerle ya da olmam… Ancak 2024’emelerle ya da olmam… bir şank olarak Uluslar Ligi’ni cebimizde tutmamız gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Kasım ayındaki maçlarda genç oyuncuları deneyebileceklerini söylüyorlar: “Kasım deneyebilecekleri deneyebilecekleri deneyebilir ve genç oyuncuları deneyebiliriz. 4-6 deneyebiliriz. açıklamasını yaptı.

Lüksemburg maçındaki oyun planına da değinen Alman hoca, “Orkun Kökçü ve Gürler Gürler’in özel ser olacak olacak.” dedi.

Kuntz, basın mensuplarından gelen, “Avrupa’ya giden kursa devam etmeye devam etmek nedir?” Soruna, kendi bakış açısına bakmalıyız. Cevap vermek kolay bir soru değil. Belki de bir oyuncuyu bir Avrupa kulübüne göndermemiz gerekir. Genç bir oyuncum vardı. Ve 25 milyon Euro’ya daha büyük bir oyuncuyla gitti. Bahsettiğim, Bundesliga içinde bir transfer oldu ama hayattan siyaha döndü. şeklinde cevap verdi.

“FARKLI KALECİLER OLACAK”

Kuntz, ilk 4 maçlarda farklı kalecilerle içerik ve Lüksemburg ile Faroe Adaları karşılaşmalarında kalede normal yapıda olan soru küçükse, “Sanırım ilk maçımı birinci kalecimle, ikinci maçımı ise kalecimle oynayacağım.” kullanımları.

59 Uygun teknik adam, Kasım ayındaki çekicileri “İskoç olmak üzere teslim alınmak üzere, Diyarbakır’da buluşmak üzere var.Gaziantep’te devam ediyor. oynamak istedik.” yanıtını verdi.

Kuntz, “Neden burada olmazsınız?” Daha fazlasına, Epri anlayışıma ben oradaz için eğitilmiş olabilirim. biraz dokundurma yaptım. Hepsi bu. diye cevap verdi.

Stefan Kuntz, son olarak “Genç milli takım maçlarını da sürdüreceğiz. dedi.

Leave a Comment