Stüdyo buz kesti! Zihinsel engelli kadınla ilgili şoke eden ayrıntılar

Stüdyo buz kesti!  Zihinsel engelli kadınla ilgili şoke eden ayrıntılar

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert baskılar Melike’nin yaşadıkları damga vurdu. Melike’nin annesi Hamide, kızının 10 Temmuz’da Aydın’da kaybolduğunu söyledi. Yüzde 50 engelli raporu olan ve zihinsel hakları olan Melike’den 137 çocuklardan haber alınamazken anne Hamide, Melike’yle ilgili büyük kısıtlamalara neden olan en önemli ayrıntıyı da açıkladı.

HER EVDEN KAÇIŞINDA HAMİLE KALIYOR

Evden kaçan kızı için endişeleri yaşadığı süre boyunca yaşadığı Hamide, kızının her evden kaçtığında hamile kaldığı yere aktardı. Stüdyodaki tüm şaşkınlığa boğan açıklamanın ardından Hamide, Melike’nin şu anda 3 farklı sahip olduğu 4 çocuğu olduğunu belirtti.

“YILDA 7 KEZ EVDEN KAÇTIĞINI BİLİYORUM”

Anne Hamide, Melike’nin hiç yatmadığını, ilaç tedavisi gördüğünü ancak ilaçlarını yutmadığını ve sonrasında sağlık etkilerinin olmayacağını belirtti. “Yılda 7 kere kaçtığını bildiğini” diyen Hamide açıklamalarının devamında “2 kere İstanbul’a geldim, İstanbul’dan teslim aldım” şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYADAKİ VİDEOLARINI GÖRÜNCE MÜGE ANLI’YA BAŞVURDU

Öte yandan Anne Hamide, Melike’nin TikTok’ta üzerinde darp sahiplerinden olduğu videoları paylaştığını aktardı. Bu videoları gördükten sonra Müge Anlı’nın ısrarla başvurduğunu söyleyenler Hamide, “Geri dön” diyerek Melike’ye mesaj attığını söyledi.

“BURNU KIRILMIŞ HALDEYDİ”

Anne Hamide, 137 yaşındaki kızı Melike’nin TikTok’ta gördüğü son fotoğrafında yanığının kırılmış ve yamuk halde olduğunu belirtti. Müge Anlı ise Melike’nin yaşadıklarına çok üzüldüğünü ve bulunacaklarını bildirdi.

Kaynak: Diğer

.

Leave a Comment