Şüphelilerin ilk ifadeleri ortaya çıktı… Şarkıcı Onur Şener gönderici

oluşturulma Tarihi: Ekim 03, 2022 13:55

Ankara’nın kaya ilçesindeki bir eğlence mekanında sahne alan karaoke Onur Şener (45) şarkı söylemesini istemesini istemesini getirmeyeceği için. Olayla ilgili 3 kişi ile yanlarında bulunan 2 kadınyeye sevkedilirken ilk ifadeleri de ortaya çıkacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, önceki gün gece merkezi Mutlukent Mahallesi 1946 Sokak’taki eğlence mekanında meydana geldi. Bakanlıkta iş müfettişi İlker K. (35); meslektaşı Ali G. (36), savunma sanayi bölge elektrik mühendisi Semih S. (36), kız deneyen JE (36) ve GG (36) ile eğlenirken, sahne alan Karakemeyi öğrenmek için bunları söylemeyi istedi. Onur Şener’in İlker K.’ye “İşle ilgili görüşmeden çıktık.

Tartışma, büyütülerek tasarım. Kavgaya dönüşen olayda Onur Şen, polis raporuna göre, boyern cam bardak kesisi ile yaralandı. Şener, çağrılan sağlık ambulansla kaldırıldı. 1 çocuk şener, tüm müdahalelere vazgeçilmesi.

Son dakikalar... Müzisyen Onur Şener cinayetinde yeni çıkan şüphelilerin ilk ifadeleri ortaya çıktı

class=”medyanet-inline-adv”>

ADLİYEYE ŞEVK EDİLDİLER

Polis, cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı. İlker K. G., Semih S. ile birlikte mekanda birlikte eğlendikleri JE ve GG, Ali’den alındı. Ali G. ve Semih S., ilk ifadelerinde, Onur Şener’i İlker K.’nin öldürdüğün, gidişin ise hedefe ilerleme ilerliyor. İlker K. ise Şener’i öldürmeyi ve işini bitirmeyi iddia etti. Polis ‘cafe pup’ olarak hizmet veren mekanda ve araştırma yaptı. İş yerinin güvenlik kameralarının kırılması ise dikkat çekiyor. 5, emniyetteki süreçleri sağlık kontrolünden geçirilip, adliyeye sevk edildi.

Son dakikalar... Müzisyen Onur Şener cinayetinde yeni çıkan şüphelilerin ilk ifadeleri ortaya çıktı

‘BOĞAZINI KESİYORLAR VE VEFAT EDİYOR’

Onur Şener’in 10 yıllık arkadaşı Önder Çimenoğlu, normal mekanın saat 01.00’de kapandığını, “Onur, bu okulda sonra çocukluk çağındaki çocuklarla günü bitmiş. O ara, ‘Ben Bilmiyorum ya da çalamıyorum’ gibi bir ifade kullananlar, onlar da sinirleniyor. Çalışan öğrenciler akademik öğrenciler, tartışıyorlar. Zaten sokakta da yoklar.Onur erkek boğazını kesiyorlar ve ediyor. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakikalar... Müzisyen Onur Şener cinayetinde yeni çıkan şüphelilerin ilk ifadeleri ortaya çıktı

Ünlü isim de Onur Şener’in ailesiyle birlikte fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesaplarıyla paylaşarak, tepki gösterdiler. Şener’in içinde taziyede bulunanlar, uygulanabileceklerin cezalandırılmasını.

Onur Şener ikindi yetişecek olan Ankara’da sona erecek.

.

Leave a Comment