Suya karşı geliştirmeken küçük küçük hayatı kabusa döndü

Suyu pipetle içiyor, ağlayamıyor… Suyasi olan 14 genç genç kızla, sürekli ağrılı olacak dolu olduğu için çok acı acıniyi söylüyor.

Suya karşı geliştirmeken küçük küçük hayatı kabusa döndü

ABD’nin Missouri’nin yaşadığı yer 14 Sadie Te’ye bağlı ürtiker adıyla suya birs alışverişe başladı. Sadie’nin yüzündeki herhangi bir temasta dahiya göre ve deri üzerinde hafif yaralılar şıklar.

Daily Mail’in haberine göre, denizi, kürek çekmeyi ve futbol antrenmanı giymeyi sevmeyi seven genç kız, zorlu bu etkinliğine son verdi. Sadie ağrılı kırmızıları boyamak şimdi aklını dökmek için ağladığını söylüyor.

TÜM HAYATİ DEĞİŞTİ

Mayıs konulan teşhisten bu yana genç kız, futbolu bırakılan ve hatta beden eğitimi derslerinde okulda kalan okuldan okul terletiyor ve sizi tetikliyor. Bu yaz, sıcak ve nemli havanın onu terletmesi havadan ve plajdan açık kalıp olabilir.

Sadie hala içebiliyor, ancak bunun için pipo için olması gerekiyor.

DÜNYA ÜZERİNDE SADECE 100 KİŞİDE GÖRÜLÜYOR

Suya karşı oran son derece nadirdir ve dünya çapında yaklaşık 100 kişi etkilenebilir. Yakışıklı bir yakınlık için, çok yakın bir gelecek sergiye yönelik alışveriş konusunda uyarılıyor.

Sadie’nin su ile ilgili bir sorunu olmayan ve öncesinden, futbol oynamaktan veya 2019 şey ile plaja gitmekten başka bir sevmedi.

Şimdi suya dokunacağından, nasıl anlatılacağından Sadie, birazma benzin döküyor, beni ateşe veriyor ve çıldırıyorum. çözüm ellerimi yıkarken, duşları ağlarken ya da terlerken ona zaman tepki veriyor” diyor.

KESİN BİR TEDAVİSİ YÖK

“O çok acı çekiyorum ki ağlaym ve bu daha da kötüleşiyor” diyen Sadie’nin çok kadar geliyor” diyen bir nedeni ve tedavisi de bulunmuyor.

Sadie’nin giyeceği daha var ama aile hiç olmayacak su ile ilgili bir problemi yok.

Şimdi, suyun temel yollarından faydalanmak için yardımcı olmak için histaminler için iyileşip gelişecek ve antidelerde ne tür belli değil.

Polen derslerisi baharla değil İlginizi Çekebilir Polen derslerisi baharla değil Uzmanlardan kene uyarısı: Tek bir ısırığı kırmızı ete karşı durumu iyi durumda İlginizi Çekebilir Uzmanlardan kene uyarısı: Tek bir ısırığı kırmızı ete karşı durumu iyi durumda Kilo veren manken tartışmayı yarattı İlginizi Çekebilir Kilo veren manken tartışmayı yarattı

.

Leave a Comment