Tabanca ile gelen ateşi, uyaranlara heyecanını yaşattı

Merkez Yıldırım ilçesi, Selim Mahallesi’nde saat 01.30 sıralarında meydana gelen olayda Mesut Sokak’taki karşı apartmanda pencereye saldırı ile ateş eden gecedeki komşusu Ka’yı uyardı. İkili arasında sözlü tartışma A.’nın sorunlarıyla ilgili tartışmalara gidiyor.

TEPKİ BÜYÜYÜNCE SİLAHINI ÇEKİP ATEŞ ETTİ

Kadir A., ​​diğer mahalle sakinlerinin de tepkilerle kavgaya karışmasıyla birlikte yanında bulunan mermi ile Mesut Kılınç’a ateş açtı. Bacağından vurulan Kılınç kanlar içinde yere yığılır, Kadir A. sokakta bulunan aracına binerek olaydan kaçarken. sakinlerin uyarıları doğrultusunda çok sayıda mahallede polis ve sağlık sektörü sevkediliyor. Sağlık olayı yerinde ilk müdahalesi yapılanç, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

538803560f1603be33b76ee77972ac91

MAHALLE SAKİNLERİ ŞÜPHELİNİN AİLESİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Şüpheli Kadir A.’nın evindeki bir grup mahalleli, hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir binaya sahip olmak. Polis, Kadir A.’nın askerleri de çevrede kalabalık grupla sakinleştirilmek üzere çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Olay yerinde incelemede bulunan ekipler, Kadir A.’yı yakalamak için çalışma başlatıldı.

Öte yandan, “Mesut Kılınç’ın sağlık açısından iyi olduğu öğrenildi. Şüpheli Kadir A. ise, Osmangazi Suçlarından kıskıvrak tutuklanarak gözaltına alındı. Olayla ilgileniyor.(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bakan Soylu, 'Kökünü Kurutma...'Bakan Soylu, ‘Kökünü Kurutma…’
Müzisyen Onur Şener'in ölümünde saldırganların ilk ifadeleri ortaya çıktı!Müzisyen Onur Şener’in ölümünde saldırganların ilk ifadeleri ortaya çıktı!
Kılıçdaroğlu canlı yayında açıkladı!  'Devletin bilgi geldi'Kılıçdaroğlu canlı yayında açıkladı! ‘Devletin bilgi geldi’

.

Leave a Comment