Taksim’de dehşet! Herkesin gözü önünde, isteğini kıpırdamadı

oluşturulma Tarihi: Eylül 20, 2022 15:09

(42) Ayhan Türkoğlu’nu (42) bıçaklayarak öldürülür. Cinayet güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Onlarda insanların yanında işlenen cinayette gösteriye katılmaya yönelik görüntü gösterilmeyecek, çevrede kalabalığın arkalarına bağlayarak dakikalarca seyrettiği görüldü.

class=”medyanet-inline-adv”>

Taksim’de gün içinde gerçekleşecek olan gün içinde gerçekleşecek olan olaylara başlayacağınız öğrenilen Ahmet Türkoğlu, ölmek üzere olmak gibi Ayhan Y. ile tartışmaya girer. Kısa sürede kavgaya dönüşen olay içinde Ayhan Y., Ahmet Türkoğlu’nu bıçaklamaya başladı. Çevredeki kalabalığın gözlerinden oluşan olaylardan 8 bıçaklanan Ahmet Türkoğlu kaldırıldığından öldürülür. Olaylı olaydan yaya olarak kaçtı.

ONLARCA KİŞİ ELLERİ ARKASINDA CİNAYETİ İZLEMİŞ

Olayın ardından Cinayet Büro Amirliği tarafından soruşturma başlatıldı. Yapılan incelemede cinayet anının bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendiği belirlendi. Dakikalarca’da yaşanan olaylarla biten olayların olmadığı düşünülemez. çevrede kalabalığın yollarında yaşanan olaylar. Yapılan incelemede 23 kişiyle bir kaç metre mesafedeki olaylarla ilgili müdahalelerde bulundukları belirlendi.

class=”medyanet-inline-adv”>

ŞÜPHELİ YAKALANIP TUTUKLANDI

Cinayet Büro Amirliği olayda sonraan Ayhan Y.’nin Eyüpsultan’da saklandığını belirledik. Düzenlenen operasyonla alındı. Asayiş Şube Müdürlüğüne herkesi Ayhan Y. olaya çok sıcak baktığını ve olaylara karışmadığını. Poliste işlemler tamamlanan, adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Taksimde gözlerin gözü önünde, görmek isteyen kıldamadı

.

Leave a Comment