Tam 4 yıl sonra ölen kızının kalp atışlarını gözlemlerce gözyaşlarını tutamadı!

Indiana’dan Amber Morgan, 2018’de henüz 20 yaşında olan kızı Andreona Williams’ın astım sistemini kaybetti. Ölen gencin organları bağışlandı ve annesi Amber Morgan, tam dört yıl sonra kızının kalbiyle hayata tutunan 68 yaşındaki Tom Johnson ile tanıştırıldı. Chicago’daki bir pansiyonda gerçekleşen görüşme, duygusal anlara sahne oldu. Morgan, Johnson’ın göğsüne bastırılan bir steteskopla kalp atışlarını koruyor. Bu duygusal anın ardından konuşan acılı anne, “Neredeyse sokağa tekrar sarılabilirmişim gibi. Bu harika.” diye konuştu.

YANIT ALAMADI

Çocukluğundan beri zayıf bir kalple yaşamış olan Johnson, Chicago’daki Loyola Üniversitesi Tıp Merkezi’ndeki nakilden bir yıl sonra, 2019’da Morgan’a bir mektup yazdı. Ailenin kalbini bağışlama kararından minnettarlığını ifade etmek istedi. İkinci bir mektup daha gönderdi, ancak yakın zamana kadar herhangi bir yanıt alamadı. Tom, görüşmenin ardından “Amber ile tanışmak benim için büyük bir lütuf. Neredeyse her gecenin bunun olması için dua ediyorum. diye konuştu.

TEK ÇARE NAKİLDİ

yeniden boyutlandırma (43)

Doktorlar, Johnson için kalp pili ve defibrilatörü denedikten sonra ona naklin kendisi için en iyi çözüm olduğunu söylediler. Talihsiz adam, Adreona’nın kalbini sürmeden önce 18 ay boyunca bekleme listelerindeydi. Johnson, “Yepyeni bir olasılıklar dünyasının kapılarını açtı. İnanılmaz. Yani, bahçede yapabiliyorum, bisiklete binebilirim. Oğullarım ne kadar hızlı gidebildiğime inanamıyor.” diye anlattı.

KENDİSİ DE KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Morgan, kendisi de kalp krizi geçirdikten sonra Johnson’la tanışmak zorunda kalmış. “Mektubu okudu. Onun başka birinin içinde olduğunu ve onlara yardım ettiklerini görüyor, ama gerçekten görmek ve sonuç inanılmaz.Hayat boyunca beni çok gururlandırdı ve hala da gururlandırıyor.” dedi.

”ONUN ARACILIĞIYLA YAŞIYOR”

5c1a800a67fc5

Johnson, Andreona’nın çift organlarını bağışlamaya karar vermesinin ardından hayatından kurtulan üç kişiden biri. Morgan, “Kızım, Johnson deneyimi yaşıyor. Artık benzerini incelemek gerçekten yapamadığı her şeyi yapabiliyor. Onun da nefesi kesildidi ama onunki astımdı.” diye anlattı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sonunda bu da oldu!  Ölen kız arkadaşının cesediyle evliSonunda bu da oldu! Ölen kız arkadaşının cesediyle evli
Dönüşü muhteşem oldu!  Tanga bikinisiyle poz verince...Dönüşü muhteşem oldu! Tanga bikinisiyle poz verince…
Çırılçıplak soyunup vücudunu boyuyor!  “Buna bayılıyorlarÇırılçıplak soyunup vücudunu boyuyor! “Buna bayılıyorlar”

.

Leave a Comment