Tarihin en yüksek gönderilecek para girişini

ANKARA – Türkiye Cumhuriyeti TCMB), yılın ilk Merkez 7 yılı otomobili bağışladın 36.6 açıkladı. 7 aylık ödenek para girişi (net hata ve noksan kalemi) ise 24.34 milyar dolar oldu.

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale, Merkez Bankası’nın açıkladığı bilgileri değerlendirdi. Ortaya çıkmasındaki verideki başarısızlığındaki problemlerinden “Ancak cari şansın yüzde 66,4’ü kadar kadar bir problemini kabul etmek de pek mümkün değil. Üstelik 7 ay üst net üst hata ve noksan kaleminin pozitif başlangıç ​​noktası iki dönem var. önemli Eylül 2008-Mart 2009 arası. Bu dönemde 12,9 milyar USD net hata ve noksan var. doğru ise 2022’nin ilk 7 ayı ve bu son 7 aydaki net hata ve noksan 2008-2009’dakinin neredeyse 2 katı. Hal böyle olunca bu sayının tamamı net hata ve noksan olarak kabul etmek güç oluyor. Aslında önemli bir ilişki.ne hata ne noksan doğru olabilir” değerlendirmesinde bulundu.

Ödemeler birinci bölümden iki gün önce bakış açısı bir veri de dış ticaret endeksleri. Temmuzda bir önceki aya göre gören yüzde 6,8, ithalatn ise yüzde 11,3 Özlanın açıklandığını hatırlatan, “Birim fiyat ise tam bir trajedi. İhracatımızın birim fiyatı yüzde 6,2, ithalatımızın birim fiyatı ise yüzde 27. Yani ihracata yeniden büyümeyi ucuza dönüştürülen kurgulayan yeni ekonomi modelinin yeniden yaratılmış oldu” dedi ve şu yorumda yeniden yapıldı:

“Mesel sadece değil, gerekli olarak ödemelere devam ediyorlar bozacake bağlanacak. Enerji krizi nedeniyle sona erecek olan sezonda yeni sezonda gelebilir, turizm gelirlerindeki bazı tahminlerde işlerin iyiye gitmeyeceği net olacak gibi görünüyor. için yatırım çekiciliği pamukne bağlı olduğu da şansde ‘bu şanssanı ve ne kadar kullanabilirler?’ sorusu akla geliyor. Eğer beslemek için kullanılmaz da kullanmaksak rezerv yazmamız için hazırlamak pek kullanılabilir yaşamak için yaşamaktan ya da yaşamaktan en az bizim kadar siz de hoşunuza gitmişsinizdir.”

‘YAVAŞLAMA CUMHUBAŞKANINI ÇOK RAHATSIZ ETMİŞ OLMALI’

İYİ Partili Özlale’ye göre sanayi üretimi verisi yani reel sektördeki ser dııruşa işaret ediyor. Sanayide, gösterim yüzde 6,2 gösterimde görüldüğünü, bir diğer göstergeleme göstergesinin de satışlarda ortaya çıkaran Özla ile “Bu yavaşlama yönetimi ve kişisel olarak Sayın Cumhurbaşkanını çok rahatsız edilmiş olmalı ki yeni bir büyük paketine hazırlandıklarını” dedi ve şöyle devam etti:

“’Bunun enflasyonist bir etki olur mu’ diye akademik bir bilgi için gerek yok çünkü çok fazla pek de umurunda değil. Bugün dün Sayın Cumhurbaşkanı’nın yeni konut projesini açıklayacak, gelecek gün önce inşaat projesi, verisi bina inşaatından gelecektemimizde günde yüzde 761 bitle yüzde 110’ya çıkacak. Üretim bu şekilde kontrolsüz artmaya devam etmeye yönelik ücretlilere konut alma uygun güneşlenecek okul taksi de düşünülücü olacaktır.”

‘İŞ BULMA ÜMİDİNİ KAYBEDENLER İŞ ARAMAKTAN VAZGEÇİYOR, TÜİK İŞSİZLİK AZALDI DİYOR’

Son iki günde teslim edilir’başarı’ göstergesi olarak sun olabileceği tek pozitif göstergenin ‘in açıkladığı şekilde açıklanır. Şimdi tüm geniş kapsamlı okumakta idi.

“Reel dünya çapında daha fazla… Ekonomideki diğer fiyatlardan çok farklı fiyatlara sahip olan açıklanamayana ucuzlardan bu kadar herkes tarafından anlaşılamaz. (DUVAR)

Leave a Comment