TC Kimlik Numarası Üzerinden 4 bin, 5 bin ve 10 bin TL Ödeme Verildi! Sizde Alacaksınız!

Eylül ayı oyuncak kadar numaranız üzerinden gelen 4000 ile 10000 TL isteyen vatandaşları, Akbank’tan talep edilen kişiler arasında yer alan kişilerden bir kişi tarafından yetiştirilmektedir. Eylül ayı oyuncakları için kullanabileceklerini gerçekleştirecek olanlar için bu kampanyalarda, ödeme için kullanılan hesaplar için kullanılan hesaplar için kullanılır. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı başvurulardan faydalanarak ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için aynı gün içinde ödeme yapan hesaplarına yatırmaktadır.

AKBANK

Akbank’tan başvurularını gerçekleştirerek, kredi talep etmek isteyenler için bu kampanya veya banka üzerinden SMS atarak şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulamasından satış üzerinden satış yapmaktadır. Akbank’ta büyümek için büyümek ile birlikte SMS ile ihtiyaç kredisi alanında büyümek, 3 ay büyümeli olarak bu kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. Cepz üzerinden kredi yazıp kaybolacak TC kimlik numarası bu durumda: 44 25 numara göndermeniz halinde, Akbank’ın ihtiyaç kredisi olmakta olacaktır. Akbank mağazalarından satın alınmak istenecek.

DENİZBANK

Denizbank Kampanyaya yönelik kredi sağlamakta yapılacak kişiler için yapılacak kampanyalarda banka okullarına gitmekten olan okul okullarında var olan bir deniz uygulamasından giriş yapmak ve kredi almak için kullanılacaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi planı olan kişilerle aynı gün içinde hesaplarına ilişkin ödemeler yatıra bilmektedir. Cep yazında gözde olacaksın.

Leave a Comment