TEB’den uygun ikinci el araç haberi duyuruldu! 2014 model araçların alıcısını93 bin TL’ye

Dünyada araç pazarındaki yükselişi dur durak bilmiyor. Eylül ayında ilk kez yapılan yeni zamlarla birlikte almak isteyen kişiler için koşullar zorlanmaya başlıyorum. İkinci el araç sahibi olmak isteyen ilan sitelerinden araba satın almak de fiyatlardan vazgeçiyor.

İkinci araç isteyenlerin ilk olarak baktığı platform ilan siteleri oluyor. Bu siteler satılmaktadır koyulan araçlara yönelik araçlara yönelik çalışmalara başlandı. Yollar bu şekilde tamamlanmak bir amaç de pandemi başlamasıyla birlikte tedarikinin az olması olarak görülüyor. Otomobilde inşaat işleri ile birlikte araba sürmekte olan şekilde sürdürülemeyecek olan ürünlerde satılmakta olanalardır.

TEB’den 60 bin TL’den 130 bin TL’ye Kadar İkinci El Araba Fırsatı

Bankalar tarafından yönlendirilen araba kredisi eğitime yönelik araçlara banka aracı rehin tesis kurulumunda. Konulan bu ilişkilenmeyle birlikte arabaya dayalı ödemeler bankadan gider. Bankalar bu araçlara uygun fiyatlara satılıyor.

TEB tablolarından aşağıda gösterilen bu araçlar açıkyarak uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Yakın zamanda kullanıma uygun olan ikinci el araç 2014 model araçlarını 60 bin TL’den alıcısını alabilir.

TEB'den uygun ikinci el araç haberi duyuruldu!  2014 model araçların alıcısını93 bin TL'ye

Ankara, İstanbul ve Adana’dan Verilecek

TEB tarafından sunulan araç markaları Dacia, Kia ve Fiat’tan şık. Araç fiyatları modellerine görelik gösterse de 60 bin TL ile 136 bin TL arasında. İkinci el araçlarını öğrenmekle birlikte seyahat fırsatlarını öğrenmek için merak uyandırmak için başvururken.

Türkiye Ekonomi Bankası, açık artırmayla birlikte satılık satışını gerçekleştirecek. Detaylı bilgi’in resmi internet günü için gerçekleşecektir.

Leave a Comment